Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ju duhet tė keni kėtė peshė trupore nė bazė tė gjatėsisė qė keni

Rezultatet bazohen nė kėtė lloj formule: (Gjatėsia juaj - 100) - (10% x (Gjatėsi - 100) = Pesha

Ju duhet tė keni kėtė peshė trupore nė bazė tė gjatėsisė qė keni
Ju duhet tė keni kėtė peshė trupore nė bazė tė gjatėsisė qė keni
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 10/10/2017 23:12

Kėto rezultate janė pesha ideale pėr femrat

1- Nėse jeni e gjatė 1.50cm, pesha juaj ideale = 45.0 kg.

2 -Nėse jeni e gjatė 1.51cm, pesha juaj ideale = 45.9 kg.

3- Nėse jeni e gjatė 1.52cm, pesha juaj ideale = 46.8 kg.

4- Nėse jeni e gjatė 1.53cm, pesha juaj ideale = 47.7 kg.

5- Nėse jeni e gjatė 1.54cm, pesha juaj ideale = 48.6 kg.

6- Nėse jeni e gjatė 1.55cm, pesha juaj ideale = 49.5 kg.

7- Nėse jeni e gjatė 1.56cm, pesha juaj ideale = 50.4 kg.

8- Nėse jeni e gjatė 1.57cm, pesha juaj ideale = 51.3 kg.

9- Nėse jeni e gjatė 1.58cm, pesha juaj ideale = 52.2 kg.

10- Nėse jeni e gjatė 1.59 cm, pesha juaj ideale = 53.1 kg.

11- Nėse jeni e gjatė 1.60cm, pesha juaj ideale = 54.0kg.

12- Nėse jeni e gjatė 1.61cm, pesha juaj ideale = 54.9 kg.

13- Nėse jeni e gjatė 1.62cm, pesha juaj ideale = 55.8 kg.

14- Nėse jeni e gjatė 1.63cm, pesha juaj ideale = 56.7 kg.

15- Nėse jeni e gjatė 1.64cm, pesha juaj ideale =57.6 kg.

16- Nėse jeni e gjatė 1.65cm, pesha juaj ideale = 58.5 kg.

17- Nėse jeni e gjatė 1.66cm, pesha juaj ideale = 59.4 Kg.

18- Nėse jeni e gjatė 1.67cm, pesha juaj ideale = 60.3 kg.

19- Nėse jeni e gjatė 1.68cm, pesha juaj ideale = 61.2 kg.

20 Nėse jeni e gjatė 1.69cm, pesha juaj ideale = 62.1 kg.

21- Nėse jeni e gjatė 1.70cm, pesha juaj ideale = 62.9 kg.

22- Nėse jeni e gjatė 1.71cm, pesha juaj ideale = 63.9 kg.

23- Nėse jeni e gjatė 1.72cm, pesha juaj ideale = 64.8 kg.

24- Nėse jeni e gjatė 1.73cm, pesha juaj ideale = 65.7 kg.

25- Nėse jeni e gjatė 1.74cm, pesha juaj ideale = 66.6 kg.

26 -Nėse jeni e gjatė 1.75cm, pesha juaj ideale = 67.5 kg.

27- Nėse jeni e gjatė 1.76cm, pesha juaj ideale = 68.4 kg.

28- Nese jeni e gjatė 1.77cm, pesha juaj ideale = 69.3 kg.

29- Nėse jeni e gjatė 1.78cm, pesha juaj ideale = 70.2 kg.

30 -Nėse jeni e gjatė 1.79cm, pesha juaj ideale = 71.1 kg.

31- Nėse jeni e gjatė 1.80cm, pesha juaj ideale = 71.9 kg.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
%Wk6Z

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė