Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si mund tė bėni pėr vete dikė qė ju pėlqen?

Vajza, doni tė bėni pėr vete "fiksimin"? Ėshtė shumė e thjeshtė, aplikoni kėto 7 lėvizje.

Si mund tė bėni pėr vete dikė qė ju pėlqen?
Si mund tė bėni pėr vete dikė qė ju pėlqen?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/02/2018 17:18

Do ia "hiqnit" trurin kujtdo!

Luaj me flokėt

Eshtė njė taktikė shumė e vjetėr, por rezultative. Ke flokė tė gjatė dhe tė bukur? Atėherė nuk e kuptojmė pse vazhdon t'i flasėsh ndėrkohė qė duart i ke nė ēdo vend tė mundshėm dhe jo te flokėt? Luaj, kapi, ktheji e tė gjitha kėto ndėrkohė qė e shikon drejt e nė sy. Mjafton qė flokėt tė jenė tė lara ėėė..

Shikim vrasės

Shikoje qė nga koka deri te kėmbėt dhe fokusohu mė shumė te sytė dhe buzėt e tij. Lere heshtjen tė flasė. Kėshtu do tė kuptojė mesazhin qė po i dėrgon. Nėse vazhdimi nuk ėshtė siē e mendon, atėherė nuk tė do! Na fal, nuk do lidhje kėtė kohė dėshim tė thoshim.

Thuaj emrin e tij

Sidomos nėse jeni nė shoqėri tė madhe. Sa herė qė tė marrėsh fjalėn kujdesu qė fjalia e parė tė pėrfshijė emrin e tij.

Buzėqesh

Askujt nuk i pėlqejnė ata qė i mbajnė turinjtė tė varur. Ndaj ajo qė duhet tė bėsh, nė shumicėn e rasteve, ėshtė tė qeshėsh. Jo si ato qė kanė bėrė botox dhe mezi ngrejnė faqet, por nė mėnyrė natyrale dhe tė sinqertė.

Bėj sikur ndihesh keq

Nuk po themi deri nė atė pikė sa tė marrė ambulancėn nė telefon, por njė marrje mendsh e vogėl qė tė vetmin synim ka mbėshtetjen nė supin e tij.

Foli pėr diēka qė i pėlqen shumė

Zbulo se ēfarė i pėlqen dhe fol me tė pėr orė tė tėra, edhe sikur ti tė mos kesh fare interes.

Tregohu cool dhe plot vetėbesim

Cdo situatė mundohu ta trajtosh me qetėsi. Ki besim te vetja. Parakalo para tij e veshur seksi. Vetėm kujdes mos ngatėrrohesh me kėmbėt e tua dhe e detyron tė marrė vėrtet ambulancėn, qė thamė mė sipėr.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
_BDN6

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė