Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si ta largoni xhelozinė nga partneri juaj?

Pėrballja me njė tė dashur xheloz ėshtė mjaft e vėshtirė dhe nganjėherė ju duket se ėshtė mė lehtė tė largoheni nga ajo lidhje se tė vazhdoni me tė.

Si ta largoni xhelozinė nga partneri juaj?
Si ta largoni xhelozinė nga partneri juaj?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/01/2018 13:37

Ndoshta jeni duke e keqinterpretuar pasigurinė e partnerit si xhelozi dhe nuk ėshtė e lehtė tė gjeni dallimin ndėrmjet kėtyre dyjave.

Nėse dėshironi ta ktheni lidhjen tuaj nė gjendjen e mėparshme, duke e shndėrruar atė nga njė i dashur i pasigurt nė njė tė lumtur dhe tė qetė, ja disa kėshilla se si ta bėni kėtė:

Bėjani me dije sa e doni!

Nėse jeni nė lidhje me njė person qė ėshtė shumė i hapur dhe i popullarizuar mes shoqėrisė, ju duhet t'ia pėrkujtoni se sa shumė e doni pėr shkak se ai mund tė mos jetė i sigurt pėr ndjenjat tuaja ndaj tij, pasi qė jeni nė fillim tė lidhjes.

Kushtojini vėmendje kur jeni me miq!

Meshkujt janė garues nė ēdo aspekt tė jetės. Nėse jeni nė lidhje me njė person dhe ai tregon xhelozi ndaj miqve tuaj, kjo mund tė jetė thjesht pasojė e pasigurive tė tij. Ju mundohuni ti kushtoni atij mė shumė vėmendje kur jeni bashkė me miq tė tjerė dhe kjo do ta bėjė tė ndihet mirė.

Pėrfshijeni nė aktivitete!

Kur ai ndihet i kėrcėnuar mund tė krijojė skenarė nga mė tė ndryshmit nė kokėn e tij. Sa herė qė jeni jashtė me miq, ai mund tė mendojė se jeni duke flirtuar apo se ata janė duke u munduar tė tė bėjnė pėr vete. Mė e mira ėshtė qė tė pėrfshihet edhe ai nė aktivitetet e tilla kur mblidheni me miq.

Mos u zemėroni!

Nėse ai reagon nė njė mėnyrė qė shpreh xhelozi, mos u zemėroni dhe nė vend tė kėsaj sigurojeni atė qė ai ėshtė i vetmi pėr ju dhe nė jetėn tuaj askush tjetėr nuk mund ta zėvendėsojė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
iFg0O

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.