Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ushqimet qė duhet tė konsumoni qė tė keni flokė mė tė shėndetshėm

Kur vjen fjala te shėndeti i flokėve, menjėherė mendojmė se disa trajtime tė shtrenjta apo produkte kozmetike do tė na bėnin shumė punė.

Ushqimet qė duhet tė konsumoni qė tė keni flokė mė tė shėndetshėm
Ushqimet qė duhet tė konsumoni qė tė keni flokė mė tė shėndetshėm
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 04/01/2018 23:06

Kur vjen fjala te shėndeti i flokėve, menjėherė mendojmė se disa trajtime tė shtrenjta apo produkte kozmetike do tė na bėnin shumė punė. Nė fakt, kėto trajtime bėjnė punė nė tė vėrtetė, por problemi ėshtė se jo gjithmonė e kemi luksin pėr tė paguar, ndaj Perspekti do t'ju sjellė disa zgjidhje me mė pak kosto. Vini re ushqimet qė konsumoni dhe mungesat qė keni nė trup!

Nėse doni flokė mė tė plotė, konsumoni ushqime me kolagjen dhe proteinė si dhe vitamina C.

Disa nga mė tė mirat janė portokalli, specat, mishi, vezėt dhe djathi.

Nėse doni flokė qė shkėlqejnė mė shumė duhet tė konsumoni produkte qė pėrmbajnė omega-3 dhe hekur. Spinaqi dhe salmoni janė mė tė rekomandueshmet.

Pėr flokė mė me volum duhet tė konsumoni produkte tė pasura nė magnez dhe zink. Kėto vlera i gjeni te qumėshti i bajameve ose te frutat e thatat.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
?lOKc

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.