Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė tregon unaza e fejesės pėr ju?

Edhe unaza e fejesės qė keni nė gisht ose ėndėrroni tė vendosni njė ditė tregon diēka tė veēantė pėr ju.

Ēfarė tregon unaza e fejesės pėr ju?
Ēfarė tregon unaza e fejesės pėr ju?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/12/2017 13:58, Ndryshuar: 28/12/2017 21:08

Perspekti ju tregon ēfarė tregon unaza e fejesės pėr ju:

Diamant shumėkėndėsh

Diamant shumėkėndėsh

Diamant shumėkėndėsh

Ky stil i frymėzuar nga moda ka qenė njė ndėr spektatorėt e ndėrgjegjshėm tė modes. Nuset qė ndjekin dhe pėrcaktojnė tendencat e fundit, mund ta veshin kėtė gur me vetėbesim.

Diamant Radiant

Diamant Radiant

Diamant Radiant

Me emrin e saj, njė diamant me prerje rrezatuese e kap dritėn nė njė mėnyrė tė madhe. Forma imiton njė gur smeraldi, por aspektet lejojnė shkėlqim ekstra. Nuset qė nuk duan tė largohen nga forma klasike e vlerėsojnė natyrėn e pėrjetshme tė kėtij guri.

Diamant Dardhė

 Diamant Dardhė

Diamant Dardhė

Gjithashtu e njohur si njė lot, diamanti nė formė dardhe ėshtė njė hibrid i stileve. Marrja e shenjave tė tij si nga ovali ashtu edhe nga markeze, kjo formė unike ėshtė njė zgjedhje perfekte pėr ata qė luajnė me rregullat e tyre dhe mendojnė se dy janė mė mirė se njė.

Diamant Markeze

Diamant Markeze

Diamant Markeze

Pėr shkak tė formės sė tyre, diamantet me prerje markeze shpesh shfaqen tė mėdha. Forma e gurit ėshtė bėrė pėr tė maksimizuar peshėn karat, e cila mund tė apelojė tek nuset njė dhunti pėr dramė.

Diamant Oval

 Diamant Oval

Diamant Oval

Nė thelb njė rreth i zgjatur, njė diamant nė formė ovale mund tė ketė po aq shumė aspekte sa njė gur i rrumbullakėt, qė do tė thotė se ka aftėsinė tė ndriēojė po aq shumė. Kjo formė elegante ėshtė e preferuar nė mesin e nuseve tė sofistikuara qė pėrpiqen gjithashtu pėr diēka unike.

Diamant Zemėr

Diamant Zemėr

Diamant Zemėr

Konsideroni njė diamant nė formė zemre si kartėn e egėr nė bandė. Nuset tė cilat tremben nga tėrheqja e vėmendjes nuk duhet t'a marrin kėtė unazė pasi me siguri do t'a tėrheqin vėmendjen kudo qė tė shkojnė.

Diamanti Jastėk

Diamanti Jastėk

Diamanti Jastėk

Diamanti Jastėk e ka marrė emrin nga qoshet e rrumbullakosura dhe anėt e lakuara qė e bėjnė tė duken mė tė butė se njė diamant tė prerė formė princeshe. Ēdo gjė qė vjen nga emri i prerjes nė formėn e diamantit, ėshtė lehtėsisht romantike, siē ėshtė nusja qė e vesh.

Diamant Emerald

Diamant Emerald

Diamant Emerald

Pak aspekte e bėjnė njė diamant tė prerė smeraldi tė ndjeshėm ndaj zbulimit tė ndonjė gabimi qė guri mund tė ketė, qė do tė thotė se besimi ėshtė njė domosdoshmėri! Nuset qė favorizojnė kėtė dizajn retro-frymėzues janė tė hapura pėr tė marrė rreziqe dhe kėnaqėsi nga tė papriturat.

Diamant Princeshė

Diamant Princeshė

Diamant Princeshė

Njė opsion tjetėr popullor ėshtė diamanti i prerė si princeshė. Ky ėshtė njė nga tė preferuarit e nuseve qė duan njė unazė nė formė tradicionale, por me diēka tė vogėl shtesė. Katėr qoshet e gurit e bėjnė atė njė zgjedhje tė shkėlqyeshme pėr njė nuse me ndjeshmėri moderne.

Diamant Rrethor

Diamant Rrethor

Diamant Rrethor

A doni tė jeni ndryshe ose nė trendin mė tė fundit? Njė diamant i rrumbullakėt ėshtė njė ndėr shkurtimet mė tė njohura pėr unazat e fejesės. Ajo shkėlqen si asnjė tjetėr, falė 58 aspekteve tė gurit. Nuset qė favorizojnė kėtė formė klasike janė tradicionaliste nė zemėr dhe e njohin njė gjė tė mirė kur e shohin atė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
%A`;^

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė