Perspekti - Gega OIL Energji Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Gega OIL

Industritë që Gega OIL përfshin

Energji

Detajet e kontaktit

info@gegaoil.al
+355442280150

Adresa

Deshmoret e Kombit, Kullat Binjake, Tirane
333 shikime

Përshkrimi

Ushtrimi i veprimtarisė tregtare dhe shitja me pakicė tė hidrokarbureve nė mbarė vendin me standardet mė tė larta, e ka bėrė shoqėrinė tonė lider nė tregun e brendshėm, me mbi 1800 klientė aktualė.

GENKLAUDIS Sha dhe Gega Center GKG shpk shitės me pakicė, ėshtė kompania jonė e cila ka mbi 50 pika karburanti nė tė gjithė Shqipėrinė, ato janė privatė, tė pavarura, tė krijuara nė pėrputhje me legjislacionin dhe ligjet shqiptare.

Me seli nė Tiranė, Shqipėri, ne kemi krijuar njė bazė strategjike pėr marketingun e produkteve nė rajon.

Bazuar nė FOB dhe kushtet CIF, ne blejmė dhe depozitojmė produkte tė naftės dhe benzinės.

Ne tregtojmė dhe punojmė direkt me rafineritė, pėr tė siguruar furnizim tė vazhdueshėm dhe masė ekonomike. Furnizohemi 70 perqind nga importi nga shitės tė huaj dhe 30 perqind nga shitės lokalė. Politika e fortė qė kemi zgjedhur, i ka sjellė kompanisė tonė njė ēmim tė qėndrueshėm dhe cilėsi produkteve qė tregtojmė.

Ne kemi vende qė ushtrojmė veprimtari me shumicė nė Parkun Energjitik tė Porto Romano, Durrės, Vrrinė Durrės, Petrolifera Vlorė, Beltoj Shkodėr.

Aktualisht eksportojmė 20 perqind nė Kosovė, 5 perqind nė Mal tė Zi dhe 3 pėrqind nė Maqedoni.

Terminali ynė i depozitave tė produkteve tė naftės dhe benzinės ėshtė i vendosur nė Parkun Energjitik nė Porto Romano, Durrės dhe ka njė kapacitet prej 36000 meter kub, duke thjeshtėzuar shpėrndarjen lokale dhe rajonale. Terminali ka njė sistem tė dedikuar dhe personel tė specializuar nė menaxhimin e produkteve me siguri tė lartė, duke bėrė tė mundur ruajtjen dhe shpėrndarjen sipas kėrkesės.

Shoqėria jonė ka mesatarisht 32 pėrqind tė tregut tė brendshėm nė fushėn e hidrokarbureve nė tė gjithė Shqipėrinė.

Cilėsia e produkteve, sasia e saktė e kėrkuar dhe shėrbimi i kualifikuar kanė bėrė qė kėrkesa e klientėve tė rritet duke ēuar shoqėrinė tonė tė shtrihet nė tė gjithė Shqipėrinė me stacione karburanti ku ofrohet shėrbimi i shitjes me pakicė tė naftės, benzinės, gazit GLN dhe vajrave lubrifikant, si dhe ambiente sociale si Bar Restorant e kėnde lojrash pėr fėmijė.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
NB"L

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.