Perspekti - Mercedes-AMG GT me pamje tė re.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mercedes-AMG GT me pamje tė re.

Kompania pėr rregullimin dhe dizajnimin e makinave, GWA ka pėrgatitur paketėn e re pėr modelin Mercedes-AMG GT, duke pėrfshirė edhe versionin S.

Mercedes AMG GT pamje e re
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 25/10/2015 10:54

Kjo kompani pėr kėtė model sportiv gjerman ka parashikuar Wide Body Kit, ku para se gjithash, pėrfshin zgjerimin e mbrojtėsve anėsor, set pragjesh,spoiler i ri i pėrparmė, spoiler i madh i pasmė, mbrojtėsi i ri i pasmė me difuzer "agresiv".

Mercedes AMG GT

Mercedes-AMG GT
Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
jU

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė