Audi SQ5 duket i mrekullueshėm
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Audi SQ5 duket i mrekullueshėm

Kompania e modifikimeve tė makinave, ABT tani ka pėrforcuar SQ5 sportiv tė Audi.

Audi SQ5 duket i mrekullueshėm
Audi SQ5 duket i mrekullueshėm
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/11/2017 19:00

Motori i Audi SQ5 V6 turbo 3.0 litėrsh ėshtė pėrditėsuar duke bėrė qė nga 354 kuaj fuqi tani tė prodhojė 425 kuaj fuqi.

ABT e ka kthyer SQ5 nga njė makinave sportive qė ofrohet nga Audi nė njė super veturė sportiveme rrota 20 inē, sistem tė ri pėr shkarkimin e gazrave, marshet, mbrojtėsit tani edhe mė tė gjerė nga tė gjitha anėt.

Audi SQ5 duket i mrekullueshėm

Audi SQ5 duket i mrekullueshėm

Audi SQ5 duket i mrekullueshėm

Audi SQ5 duket i mrekullueshėm

Audi SQ5 duket i mrekullueshėm

Audi SQ5 duket i mrekullueshėm


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
SNi?j

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.