BMW prezanton modelin e ri M5
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

BMW prezanton modelin e ri M5

Gjigandi Gjerman i kompanisė BMW ka prezantuar sė fundmi modelin e ri tė serisė "M sport".

BMW prezanton modelin e ri M5
BMW prezanton modelin e ri M5
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 23/12/2017 11:33

Gjigandi Gjerman i kompanisė BMW ka prezantuar sė fundmi modelin e ri tė series "M sport", BMW "M5"-ėn e cila arrin njė shpejtėsi nga 0 deri nė 100 km/h nė 3.4 sekonda.

Me njė kosto bazė prej 90 mijė paundėsh plus kostot nė varėsi pėr kėrkimin e opsioneve shtesė duket se BMW-ja e re "M5" ėshtė mė e mira e prezantuar deri mė sot nga kjo familje.

Njė makinė super sportive me katėr dyer me njė motor prej 4.4 litra me 600 kuaj fuqi, "M5" e re ka dhuruar njė performancė fantastike nė provėn e lancimit nė Lisbon tė Portugalisė.

Duke datuar qė prej vitit 1984, me 33 vite histori, modeli i ri i BMW-sė prezanton gjeneratėn e gjashtė tė modelit "M5".

Me njė trup tė gjatė dhe me linja elegante dhe tė sofistikuara, BMW "M5" e re vjen me njė sistem super tė avancuar kontrolli.

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
i1bf

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė