Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

1000 kuaj fuqi ėshtė njė shifėr magjike qė e arrijnė shumė pak makina nė botė.

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi
Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 06/11/2017 20:35

Shelby 1000 ėshtė futur tashmė nė kėtė klub tė privilegjuar, duke shndėrruar Ford Mustang GT nė njė automjet vetėm pėr pista.

Shelby do tė nisė transformimin e modeleve Ford Mustang duke i ndryshuar shasinė, frenat, gomat dhe motorin, qė do tė jetė njė 5.2 V8.

Mėsohet se do tė prodhohen vetėm 50 Shelby 1000 dhe ēmimi do tė jetė shumė i lartė: 170 000$.

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi

Prezantohet Ford Mustang me 1 000 kuaj fuqi
Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
5 K9F

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.