Tani mund tė keni njė makinė Porsche pėr 3 000$.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tani mund tė keni njė makinė Porsche pėr 3 000$.

Ju mund tė zgjidhni cilindo nga makinat pėr kėtė ēmim.

Ju mund tė zgjidhni cilindo nga makinat pėr 3 000$.
Ju mund tė zgjidhni cilindo nga makinat pėr 3 000$.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/10/2017 19:51

Porsche nė New York ka njoftuar pėr programin Porsche Passport ku klientėt mund tė marrin cilėndo nga modelet e Porsche pėr ta ngarė pėr vetėm 3 000 Dollarė Amerikanė nė muaj. Nė kuadėr tė kėtij programi, klientėt mund tė zgjedhin njėrin nga 22 modelet nė dispozicion pa u brengosur pėr numrin e kilometrave tė shpenzuara.

Pėrveē modeleve standarde, Porsche ofron edhe modelet 911 Carrara S, Panamera 4S, Macan GTS, dhe Cayenne S E-Hybrid.
Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
CbXY.

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė