Ferrari prezanton modelin e ri Portofino.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ferrari prezanton modelin e ri Portofino.

Ferrari ka prezantuar makinėn e re qė quhet Ferrari Portofino.

Ferrari ka prezantuar makinėn e re qė quhet Ferrari Portofino.
Ferrari ka prezantuar makinėn e re qė quhet Ferrari Portofino.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/08/2017 14:39

Si makina ashtu edhe ngjyra qė ajo ka (njė e kuqe ndryshe nga ngjyra e zakonshme qė jemi mėsuar ta shohim njė makinė Ferrari) Rosso Portofino, janė emėruar sipas vendit bregdetar turstik nė Itali, Portofino.

Me 600 kuaj fuqi, kuqja e re Italiane arrin nga 0-100 kilometra pėr 3,5 sekonda.

Pjesa e brendshme e makinės luksoze Ferrari Portofino.

Pjesa e brendshme e makinės luksoze Ferrari Portofino.

Njė detaj interesant nė brendėsi tė makinės ėshtė ekrani i vogėl LCD para pasagjerit. Ai ėshtė njė ekran me prekje qė e lejon pasagjerin tė kontrollojė muzikėn, klimėn, shpejtėsinė dhe sistemin e navigimit.

Ashtu si edhe Ferrari California, shpejtėsia e saj maksimale do tė jetė 320 km/h.


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
36bjN

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė