Perspekti - Sallatė me portokall.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Sallatė me portokall.

Portokall is qėruar dhe i prerė me rriska

Sallatė me portokall
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 16/10/2015 20:50

Pėrbėrėsit:

Portokaj 4 - 5 kokrra mesatare

Vaj 2 - 3 lugė gjelle

Sheqer 1 - 2 lugė gjelle

Pėrgatitja

Portokajtė qėrohen nga lėkura, priten nė feta, vendosen bukur nė pjatė dhe u hidhet pak sheqer dhe vaj ulliri. Kjo sallatė mund tė shėrbehet edhe e pėrzierė edhe me ullinj.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
MH$#R

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.