Socializer Messenger aplikacioni mė i ri i Samsung pėr mesazhe.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Socializer Messenger aplikacioni mė i ri i Samsung pėr mesazhe.

Samsung ka gati njė aplikacion tė posaēėm pėr dėrgimin e mesazheve.

Socializer Messenger aplikacioni mė i ri i Samsung pėr mesazhe.
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 23/10/2015 17:41

SocializerMessenger ėshtė aplikacioni mė i ri i cili do tė mundėsojė komunikimin nga pajisjet mobile nė njė tjetėr nivel, nėpėrmjet veēorive dhe pėrmbajtjeve tė reja.

Kjo veēori ju lejon tė kėrkoni mė lehtė aplikacione tė reja qė ju dhe miqtė tuaj mund tė pėrdorni. Kėto aplikacione nuk kanė nevojė qė tė instalohen dhe ato funksionojnė direkt nga kutia e bisedave. Ėshtė njė aplikacion unik pėr tė komunikuar me tė tjerėt dhe pėr tė luajtur.

Social Messenger mund tė shkarkohet falas tek pajisjet Android nėpėrmjet Google Play Store.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
lV^R/

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė