11 ide brilante pėr tė mobiluar banjon tuaj tė vogėl.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

11 ide brilante pėr tė mobiluar banjon tuaj tė vogėl.

Edhe banjot mė tė vogla mund tė kthehen nė njė pjesė tė rehatshme dhe funksionale tė shtėpisė suaj. Gjithēka qė duhet ėshtė tė zgjidhni modelimin e saktė.

Mobilimi i antik mund t'u japė edhe banjove shumė tė vogla njė pamje luksoze.
Mobilimi i antik mund t'u japė edhe banjove shumė tė vogla njė pamje luksoze.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 02/08/2016 13:11

Pėr t'ju ndihmuar, bashkuam disa nga shembujt mė tė suksesshėm qė mundėm tė gjenim.

Njė derė me xham mund tė sjellė mė shumė dritė brenda dhe krijon ndjesinė e njė hapsire mė tė madhe.

Njė derė me xham mund tė sjellė mė shumė dritė brenda dhe krijon ndjesinė e njė hapsire mė tė madhe.

Banjo me 2 dyer, njėra e pėrdorshme vetėm pėr tė futur mė shumė dritė brenda.

Banjo me 2 dyer, njėra e pėrdorshme vetėm pėr tė futur mė shumė dritė brenda.

Njė kabinė dushi e madhe nė mes tė banjos mund tė zėvendėsohet me njė kabinė tė vendosur nė njė cep.

Njė kabinė dushi e madhe nė mes tė banjos mund tė zėvendėsohet me njė kabinė tė vendosur nė njė cep.

Njė vaskė dhe kabinė dushi tė bashkuara sė bashku nė formė trapezi mund tė ndihmojnė nė kursimin e hapsirės.

Njė vaskė dhe kabinė dushi tė bashkuara sė bashku nė formė trapezi mund tė ndihmojnė nė kursimin e hapsirės.

Zgjedhja e njė dekori tė ndritshėm mund tė ndihmojė nė gjallėrimin e hapsirės.

Zgjedhja e njė dekori tė ndritshėm mund tė ndihmojė nė gjallėrimin e hapsirės.

Pėrdorni ngjyrėn e bardhė pėr tė krijuar ndjesinė e njė hapsire mė tė madhe.

Pėrdorni ngjyrėn e bardhė pėr tė krijuar ndjesinė e njė hapsire mė tė madhe.

Duke vendosur shumicėn e elementėve nė cepa ju do tė shmangni ndjesinė e rrėmujės.

Duke vendosur shumicėn e elementėve nė cepa ju do tė shmangni ndjesinė e rrėmujės.

Njė vaskė nė tė cilėn vetėm ulesh ėshtė njė zgjedhje shumė e mirė pėr banjot e vogla.

Njė vaskė nė tė cilėn vetėm ulesh ėshtė njė zgjedhje shumė e mirė pėr banjot e vogla.

Njė vaskė e zėvendėsuar me njė kabinė dushi drejtkėndore mund tė kursejė hapsirė.

Njė vaskė e zėvendėsuar me njė kabinė dushi drejtkėndore mund tė kursejė hapsirė.

Zėvendėsimi i vaskės me njė kabinė me hark mund tė jetė njė tjetėr mundėsi.

Zėvendėsimi i vaskės me njė kabinė me hark mund tė jetė njė tjetėr mundėsi.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
8HF .

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė