Perspekti - 11 shtėpitė mė magjike nė botė.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

11 shtėpitė mė magjike nė botė.

Kėto shtėpi janė marrė nga vende tė ndryshme tė botės

Shtėpitė mė tė veēanta nė botė
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 15/10/2015 19:24

1. Casa do Penedo in Portugal/ Shtėpia e Gurit, Portugali.

1. Casa do Penedo in Portugal / Shtėpia e Gurit, Portugali.

2. Shtėpia guackė, Meksikė

Shtėpia guackė, Meksikė

3. Shtėpia e xhuxhave, Zelandė e Re

Shtėpia e xhuxhave, Zelandė e Re

4. Shtėpia me 3 kate nė pemė, British Columbia, Kanada

Shtėpia me 3 kate nė pemė, British Columbia, Kanada

5. Shtėpi nė pyll, Hollandė.

Shtėpi nė pyll, Hollandė.

6. Shtėpia e ēajit, Yamanashi, Japoni.

Shtėpia e ēajit, Yamanashi, Japoni.

7. Shtėpi e braktisur, Rusi.

Shtėpi e braktisur, Rusi.

8. Shtėpi tradicionale, Islandė.

Shtėpi tradicionale, Islandė.

9. Shtėpitė e ēuditshme, Minnesota.

Shtėpitė e ēuditshme, Minnesota.

10. Maison de Sorciere in France/ Shtėpia e shtrigave, Francė.

Shtėpia e shtrigave, Francė.

11. Shtėpia e Pėrrallave, Kanada.

Shtėpia e Pėrrallave, Kanada.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Og4hT

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.