Vetitė qė i kanė vetėm njerėzit e suksesshėm
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Vetitė qė i kanė vetėm njerėzit e suksesshėm

Ka disa veti tė cilat njerėzit e suksesshėm i posedojnė.

Vetitė qė i kanė vetėm njerėzit e suksesshėm
Vetitė qė i kanė vetėm njerėzit e suksesshėm
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/12/2017 14:25

Ata gjejnė lumturi nė suksesin e tė tjerėve, sepse fitimtarėt e vlerėsojnė suksesin ekipor mė shumė se ēdo gjė tjetėr.

Pa pushim, kėrkojnė pėrvoja tė reja.

Ata nuk mendojnė rreth balancimit tė jetės profesionale dhe personale. Thjesht mendojnė pėr jetėn! Njerėzit e suksesshėm gjithmonė gjejnė mėnyra pėr ta pėrfshirė familjen nė vend se ta pėrjashtojnė punėn.

Ata e dijnė se suksesi ikėn shpejt, por dinjiteti zgjatė pėrgjithmonė. Kjo ėshtė arsyeja se pėrse i trajtojnė njerėzit me respekt.

Nuk mendojnė se janė shumė tė veēantė! Njerėzit e suksesshėm i gėzojnė pėrfitimet e thjeshtėsisė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
U168R

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė