Perspekti - Samsung Galaxy ALPHA Elektronikė dhe pajisje elektrike Tirane 229
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Samsung Galaxy ALPHA
€229

Tel: 0697685926

Detajet kryesore

Pajisje elektronike
Tirane
486 shikime
15-04-2016 14:12

Përshkrimi

Shitet SAMSUNG GALAXY ALPHA blu i erret,
Origjinal me sistem Android.
Versioni me i mire me 32 GB Amerikan, i zhbllokuar per cdo karte shqiptare.
Telefoni eshte ne gendje shume te mire, i ruajtur me xham gjate gjithe kohes, ekrani perfekt, vjen se bashku me fishe dhe karikues te gjitha origjinale!
Telefoni eshte shume i bukur me kornize komplet alumini!
Me ekran super te qarte dhe me ngjyra shume te bukura.
Nje nga telefonat me te fuqishem ne treg me procesor OCTA CORE 1.8 dhe 1.3 Ghz dhe 2 GB RAM.
Vjen me sistemin me te fundit 4.4.2, se shpejti me Android 5!
Detajet: Ekran 4.7 inch, Procesor OCTA CORE 1.8 dhe 1.3 Ghz me 2 GB RAM DDR3, Kamer 12 MP dhe 2.1 ajo perpara,
Memorie 32 GB.

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
5L+(

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė