Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Reklamat e shtuara nga ebuy.al

50 produkte u gjetėn.
Reklamė
LAPTOP ASPIRE ONE ATOM N2600
39,990L
ebuy.al
Pajisje Elektronike
Shqiperi
19-09-2016 18:41
Sistemi: Windows 7 32-bit Procesor: Intel Atom 1.6 GHz RAM: 2 GB DDR3 HDD: 320 GB Display: 10.1" HD LED Graphics: Intel 762 Mb Camera: 2 Mp Lidhjet: Wireless,Lan,HDMI,VGA
Kase transparente
200L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
19-09-2016 18:38
Kase gome transparente per smartphone
Gota me emoji
1,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
19-09-2016 18:36
Gota me emoji
TOSTER ARIETE
2,390L
ebuy.al
Elektroshtėpiake
Shqiperi
19-09-2016 18:33
Toster dhe grile, fuqia 750 w, pjastra qe nuk ngjisin, pozicion vertikal, 2 llampa spiune, pastrohet lehtesisht.
Hekur Bomann
2,190L
ebuy.al
Elektroshtėpiake
Shqiperi
19-09-2016 18:28
Hekur me avull, avull vertikal Pllake celiku Fuqia 1700 W Kontroll I vazhdueshem I temp dhe avullit Funksion vetepastrimi Fuqia 1700 w Kabell qe rrotullohet 360 grade
Ekspres ES 184 CB
15,300L
ebuy.al
Elektroshtėpiake
Shqiperi
19-09-2016 18:25
Ekspres per kafe dhe kapucino Luge celiku 2 llampa pilote Rezervuari ujit 1.5 l Fuqia 1050 W Pipez per krijim avulli Sasi avulli e kontrollueshme Funksion per ngrohjen e filxhaneve Mates I nivelit te ujit Rrjete per te pikuar kafja
Scrub me kripe per trupin
1,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:22
Scrub me kripe per trupin, ne trajten e kremit, me aroma unike Romantic Love dhe Spring Fever. I dizenjuar per te gjitha tipet e lekures. Heq qelizat e vdekura, stimulon rigjenerimin e lekures, rrit elasticitetin e saj. Vaji i farave te rrushit ushqen, zbut dhe i jep lekures nje ...
Lares fytyre me Aloe Vera
2,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:18
Lares delikat per fytyre te thate, me aloe vera. Pastron lekuren pa e thare ate, me kompleks vitaminash. Rivendos balancen natyrale te lekures, ndryshim pozitiv ne pamjen e lekures pas nje jave perdorim. Te prodhuara ne menyre artizanale dhe pa kimikate.
Make Up Akademie MATT
1,050L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:15
Make Up Akademie MATT Efekti mat pėrmirėson nė mėnyrė perfekte pamjen dhe lėkurėn e yndyrshme. Ajo siguron efekt mat dhe tė butė pėr njė kohė tė gjatė. E disponueshme nė 2 tone me ngjyra perfekte tė pėrshtatshme pėr lėkurėn tuaj: 2. Beige 3. Caramel
Ore per meshkuj
2,750L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
19-09-2016 18:01
Ore per meshkuj nga Vicino
VARESE CELESASH MEDALION
450L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
19-09-2016 17:54
VARESE CELESASH MEDALION
Lares fytyre
2,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
05-09-2016 17:29
Laresi i fytyres me perberes natyrale, aroma te kendeshme dhe veprim delikat. Pastron, ngushton poret, normalizon prodhimin e yndyres pa krijuar tharje ne lekure. Ekstraktet natyrale te lules Marigold, gjetheve te meshteknes, ndihmojne lekuren te rivendose balancen natyrale. ...
Krem per lekuren e kembeve
1,800L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
05-09-2016 17:22
Krem per lekuren e kembeve. Me lavander, aloe vera, ekstrakte kamomili, vajra esenciale. Ushqen, zbut, mbron leluren e kembeve. Ideal per riparimin e lekures se demtuar gjate veres e plazhit. Ndjesi freskie. Te prodhuara ne menyre artizanale dhe pa kimikate.
Vaska me mbajtese
7,610L
ebuy.al
Nėna & Fėmijėt
Shqiperi
05-09-2016 17:10
Vaska me mbajtese
Karroce Fiesta
11,500L
ebuy.al
Nėna & Fėmijėt
Shqiperi
05-09-2016 17:03
Karroce Fiesta per femije 6 vjec+. Rrotat e para te levizsshme, mbeshtetesja e kurrizit me pozicione, mbeshtetesja e kembeve e levizsshme. Me kosh per te vendosur cantat.
Cante per shkolle me Frozen
2,490L
ebuy.al
Mjete Shkollore
Shqiperi
05-09-2016 16:58
Cante per shkolle me personazhin e preferuar te femijeve, permban 2 xhepa per ndarjen e fletoreve dhe librave dhe 2 xhepa anesore.
Cante per kopesht
990L
ebuy.al
Mjete Shkollore
Shqiperi
05-09-2016 16:54
Cante per kopesht me princeshat e Disney.
Mbajtese vere Golfist
5,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
05-09-2016 16:43
Nje mbajtese vere teper e vecante. Dhuroni dicka unike per te apasionuarit e veres.
Komplet Ēarcafesh Flora
16,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
05-09-2016 16:40
Komplet ēarēafėsh pambuku, Dopio, ēarēafi i sipėrm 250x280cm; ēarēafi i poshtėm me llastėk 180x200cm; dy kėllėfe jastėkėsh 50x80cm.
Tenxhere me avull
15,000L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
05-09-2016 16:32
Shijoni gatime te shendetshme me kete tenxhere me avull. Forma e saj katrore lejon nje gatim deri ne 12 litra dhe ka nje rezervuar uji 2 litra. Tre shtresat mundesojne nje larmi gatimesh si: peshk, veze, puding, oriz etj. Shtresat mund ti hiqen per tu lare pa problem. Gjithas...