Gjysem sholle ortopedike silikoni Shqiperi, 890L
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo oferta si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe oferta si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė ofertė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri, ose kontaktoni Perspektin.
Reklama e ofertės u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar nė emailin i zgjedhur nga ju.
Reklama e ofertės nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo ofertė do i dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama e ofertės nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Gjysem sholle ortopedike silikoni
1,490L 890L

Tel: 069 95 93 545 , Email: info@shoppingtv.al

Detajet kryesore

Shqiperi
Shėndeti & Bukuria
574 shikime

Përshkrimi

Gjysem sholle ortopedike silikoni perdoret vecanerisht per personat qe kane problem ne pjesen e thembres:

Personat mbi peshe si obezet sepse pesha me e madhe e tyre bie tek thembra.
Persona qe vuajne nga plasaritjet e lekures ne zonen e thembres.
Personat qe kane problem me kallot.
Dystaban.
Kjo sholle ortopedike silikoni eshte produkt mjekesor i cili ben te mundur:
Shperndarjen e presionit te gjakut duke perdorur dy dendesi silikoni.
Silikoni blu ne qender te thembra eshte e bute, e palevizshme, e cila ju jep mbeshtetje te sakte dhe te plote ne thember.
Heq dhimbje dhe zvogelon presionin e gjakut.
Siguron mbeshtetje maksimale te thembrave.
Perdoret nga te gjitha moshat.
Nuk japin reaksinone, alergji.
Largon djersen.
Lahet me dore dhe ne lavatrice gjithashtu.
Masat qe disponojme: 35 - 37 S, 38 - 40 M, 41-43 L, 44-46 XL.
10 vjet garanci.

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
D4FH

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė