Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 133 ofertat nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
133 oferta u gjetėn.
1,490L 1,190L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
MP3 Player MP3 , MP4 , Video Supporter Porte karikimi USB 5V-2.1A Kujdes : Per te pasur nje kualitet sa me te mire transmetimi frekuenca e radios nga 87.5-105.5 mhz nuk duhet te jete ne te njejten pike me frekuencen e nje radio-je transmetuese lokale pasi nese nderhyjne valet e ketyre ra... mė shumė
7,800L 3,900L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 08-10-2016
Mbaron: 08-11-2016
Xhup per Meshkuj
210,000L 195,000L
Global Electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
The Full HD DH1017 produces crystal clear, bright images, perfect for a broad range of applications including technical, advertising media and medical training where detail really matters. Full support for Crestron Roomview, Telnet, Extron IP Link, AMX dynamic device discovery and PJ-Link protoco... mė shumė
1,490L 890L
Shopping TV
Shqiperi
Fillon: 10-01-2017
Mbaron: 10-02-2017
Gjysem sholle ortopedike silikoni perdoret vecanerisht per personat qe kane problem ne pjesen e thembres: Personat mbi peshe si obezet sepse pesha me e madhe e tyre bie tek thembra. Persona qe vuajne nga plasaritjet e lekures ne zonen e thembres. Personat qe kane problem me kallot. Dystaban. ... mė shumė
4,800L 2,400L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Materiali: PAMBUK Ngjyra: GRI Prerja: FIXE Marka: PHILIPP PLEIN
2,280L 1,890L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set: Palete pėr sytė Naked 5 + Pudėr e presuar Palete pėr sytė, Naked 5, me 12 nuanca Pudėr e presuar, Naked 5 Kopje e mirė e origjinalit
58,900L 44,900L
Globe
Tirane
Fillon: 20-03-2016
Mbaron: 20-04-2016
Televizor LED Philips 32" 32PFH5300/88 LED TV. FULL HD. 200Hz. Smart TV. DVB-T/C i integruar. MPEG-4,Hdmi,Scart,Optical, Porte USB.
15,990L 9,990L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 28-08-2016
Mbaron: 28-09-2016
Shtrydhese frutash dhe perimesh, ruan vlerat ushqimore, fuqia 800 w, 5 shpejtesi, grirese celiku, ene per lengun 1.5 lt, ene per mbeturina 2.3 lt.
2,400L 2,200L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Atlete pėr meshkuj, blu e errėt, me logo nė anė Replica
3,700L 2,600L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 08-10-2016
Mbaron: 08-11-2016
KEPUCE PER FEMRA KLASIKE
4,800L 2,800L
Vicino.al
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
- Materiali PAMBUK - Ngjyra BLU DHE GRI - Prerja FIXE - Marka PHILIPP PLEIN
1,800L 1,490L
Movida.al
Tirane
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Set parfum Acqua Di Gio, 100ml + antidjersė Nivea Parfum per meshkuj, Acqua Di Gio, 100ml Kopje e mirė e origjinalit Antidjersė Nivea Sport for Men
3,000L 2,490L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Atlete pėr femra, mente fosforeshente me logo, gomė tė trashė
2,990L 900L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mbron ndenjesen e pasme nga papastertite, qimet dhe njollat. Shume e lehte dhe praktike per cdo makine.
2,490L 1,740L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Shtoji udhėtimit tuaj kėnaqėsinė dhe sigurinė nė ēdo kohė. Materiali akrilik i mbrojtėses kundra diellit do tė bėjė tė mundur shpėrndarjen e rrezeve tė diellit. Nė mėnyrė tė sigurtė dhe tė efektshme do tė zvogėlojė rrezatimin e diellit gjatė ditės dhe dritat e makinave gjatė natės. Pėr nė mėngjes h... mė shumė
€315 €299
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
HP NB 655 AMD E1-1200 (1.4GHz) with Radeon HD7310 15.6in HD 2GB RAM 1600Mhz 320GB 5400rpm HDD DVD+/-RW SuperMulti Webcam, BT, Wireless Linux, 6-cell, Black, Carry Case 1Y
€400 €360
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
DELL NB Inspiron 3521 Intel Pentium 2127U(1.9GHz, 2MB) 15.6" HD (1366x768) WLED 4096MB (1x4096) 1600MHz DDR3 500GB Sata HDD Intel HD Graphics DVD /-RW Wireless BT, Ubuntu 12.04, 4-cell 3Y
€330 €315
Gjergji Kompjuter
Mbrapa Stadiumit Qemal Stafa
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
ACER NB TravelMate P253 Intel Celeron B830 (1.8GHz, 2Mb Cache) 15.6in (1366x768) 2GB RAM 320GBHDD DVD+/-RW, Wifi g/n, FreeDOS, 6-cell 1Y
65,000L 57,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Teknologjia Fuzzy Logic, Adapton programin me ngarkesen e rrobave. OptiSense: Gjithmonė Konsum I ulėt i Energjiese. Kjo eshte nje Lavatrice Inteligjente ku sistemi OptiSense rregullon konsumin e energjise, ujit dhe kohes -Tashme me OptiSense nuk ka me rendesi sasia e rrobave qe ju lani sepse OptiSen... mė shumė
1,490L 990L
Shopping TV
Tirane
Fillon: 10-01-2017
Mbaron: 10-02-2017
Nje shkrirje mes makines se rrojes dhe briskut. Perdoret ne lekure te njome dhe te thate,me permasa sa pellemba e dores. Fuqia e saj Turbo : 9000 rrotullime ne minute.Do te ndjek konturet e lekures suaj. 100 % kundra ujit. Konstrukti: ka dy tehe celiku,nuk ju demton gjate perdorimit. ... mė shumė