Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 133 ofertat nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
133 oferta u gjetėn.
4,490L 3,140L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Shtojini ngjyra dhe freski dhomės tuaj me seti e kėllėfeve Dormeo Twins, i cili vjen nė 4 kombinime tė ndryshme ngjyrash dhe me material 100% pambuk saten. I disponueshem nė 2 pėrmasa. Zgjidhni ngjyrėn tuaj tė preferuar: Blu/Pana Gri/Pana Jeshile/Pana Lejla/Pana
4,800L 2,000L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali PAMBUK - Ngjyra GRI - Prerja FIXE
210,000L 195,000L
Global Electronics
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
The Full HD DH1017 produces crystal clear, bright images, perfect for a broad range of applications including technical, advertising media and medical training where detail really matters. Full support for Crestron Roomview, Telnet, Extron IP Link, AMX dynamic device discovery and PJ-Link protoco... mė shumė
7,800L 3,900L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 08-10-2016
Mbaron: 08-11-2016
Xhup per Meshkuj
2,280L 1,890L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set: Palete pėr sytė Naked 5 + Pudėr e presuar Palete pėr sytė, Naked 5, me 12 nuanca Pudėr e presuar, Naked 5 Kopje e mirė e origjinalit
4,800L 2,800L
Vicino.al
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
- Materiali PAMBUK - Ngjyra BLU DHE GRI - Prerja FIXE - Marka PHILIPP PLEIN
3,700L 2,600L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 08-10-2016
Mbaron: 08-11-2016
KEPUCE PER FEMRA KLASIKE
4,800L 2,400L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Materiali: PAMBUK Ngjyra: GRI Prerja: FIXE Marka: PHILIPP PLEIN
2,400L 2,200L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Atlete pėr meshkuj, blu e errėt, me logo nė anė Replica
17,990L 14,490L
Dyqan Taxi
Tirane
Fillon: 07-09-2016
Mbaron: 07-10-2016
Set i kompletuar HP Desktop + Monitor + Tastier + Mouse + Fisha lidhese Desktopi: Modeli: Desktop HP Compaq dc7900 Intel Core 2 Duo Processor 3.0GHz RAM 2GB DDR2 Memorja HDD 160GB SATA Sistem Operativ Windows 7 Karta Grafike Intel HD Graphics 256MB Karte zeri: Intel HD audio Controller... mė shumė
3,000L 2,490L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
Atlete pėr femra, mente fosforeshente me logo, gomė tė trashė
1,800L 1,490L
Movida.al
Tirane
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Set parfum Acqua Di Gio, 100ml + antidjersė Nivea Parfum per meshkuj, Acqua Di Gio, 100ml Kopje e mirė e origjinalit Antidjersė Nivea Sport for Men
1,690L 990L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Tre dizenjo tė mahnithsme -, bleta, bretkosa dhe nuse pashke. Orė perfekte pėr fėmijėt tuaj - zgjimi do tė jetė shumė mė i lehtė me njė nga orėt me zile binjake!
1,100,000L 91,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
LLOJI I RRJETIT: 2G 3G 4G PESHA G: 152 MADHESIA E EKRANIT: 5.1 Inch MEMORJA E BRENDSHME: 32 GB KARTA E MEMORIES: micro SD GPRS: PO EDGE: PO 3G: PO 4G: PO BLUETOOTH: PO INFRARED: JO USB: micro USB v2.0 KAMERA: 12 MP GEO-TAG: PO KAMERA DYTESORE: 5 MP SISTEMI OPERATIV: Android OS v6.0 ... mė shumė
2,990L 900L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Mbron ndenjesen e pasme nga papastertite, qimet dhe njollat. Shume e lehte dhe praktike per cdo makine.
65,000L 57,900L
Globe
Tirane
Fillon: 15-03-2016
Mbaron: 15-04-2016
Teknologjia Fuzzy Logic, Adapton programin me ngarkesen e rrobave. OptiSense: Gjithmonė Konsum I ulėt i Energjiese. Kjo eshte nje Lavatrice Inteligjente ku sistemi OptiSense rregullon konsumin e energjise, ujit dhe kohes -Tashme me OptiSense nuk ka me rendesi sasia e rrobave qe ju lani sepse OptiSen... mė shumė
30,000L 26,990L
Neptun sh.p.k
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
LLOJI I RRJETIT: 2G / 3G / 4G PERMASAT (GJ X L X TH): 7.18 x 14.21 x 0.79 PESHA (G): 146 MADHESIA E EKRANIT: 720 x 1280 pixels, 5 inch TIPI I EKRANIT: Super AMOLED kapacitiv me prekje, 16M MEMORJA E BRENDSHME:8 GB KARTA E MEMORIES: micro SD GPRS:PO EDGE: PO 3G: PO 4G: PO WLAN: Wi-Fi 802.1... mė shumė
3,690L 1,690L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
Pjaster me pllake qeramike, mbron floket nga djegja, dimensionet 25 x 90 mm, dizajn elegant.
2,590L 1,890L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 01-09-2016
Mbaron: 01-10-2016
Atlete per femra, blu me gomė dhe lidhėse tė bardha
990L 890L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Byzylyk kundėr mushkonjave pėrdor njė teknologji tė avancuar pėr largimin e insekteve dhe ju jep mundėsi tė kaloni mė shumė kohė nė natyrė pa bezdisjen e tyre. Ajo ju mbron, ndėrsa ju jeni pėr peshkim, kamping, shėtitje, vrapim, nė lėvizje ose vetėm kur ju jeni duke pushuar ne oborrin apo verandėn ... mė shumė