Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

12 ofertat e shtuara nga Vicino.al.

4,800L 2,800L
Vicino.al
Tirane
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
- Materiali PAMBUK - Ngjyra BLU DHE GRI - Prerja FIXE - Marka PHILIPP PLEIN
12,700L 3,800L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 08-09-2016
Mbaron: 08-10-2016
- Materiali Lekure - Ngjyra E Zeze - Prerja E Madhe (1 nr Plus ) - Marka Vicino
12,000L 2,400L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali POLIESTER - Ngjyra I ZI - Prerja FIKSE - Marka TAKESHY KUROSAWA
10,800L 3,200L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
Fustan shume i mire dhe i rehatshem.
4,800L 2,000L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali PAMBUK - Ngjyra GRI - Prerja FIXE
2,500L 1,250L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali COPE - Ngjyra BLU, E BARDHE - Marka ADIDAS
2,500L 1,250L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali COPE - Ngjyra E KUQE, E BARDHE, E ZEZE, BLU - Marka PHILIPP PLEIN
4,400L 2,200L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali COPE/LEKURE - Ngjyra ZEZE - Marka E/A
5,600L 2,800L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali ECOPELLE - Ngjyra E KUQE - Marka PRADA
3,200L 2,400L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali ECOPELLE - Lartesia e takes 10 CM - Ngjyra JESHILE - Prerja FIXE - Marka VICINO
3,200L 2,400L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali ECOPELLE - Ngjyra ZEZE - Prerja FIXE - Marka VICINO
16,000L 3,200L
Vicino.al
Shqiperi
Fillon: 02-09-2016
Mbaron: 02-10-2016
- Materiali ECOPELLE - Ngjyra E BARDHE - Prerja E VOGEL (-1 NR) - Marka NIKE