Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York

Tonni'86, brandi i stilistes shqiptare Mirela Nurēe, u ngjit nė pasarelė nė New York.

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York
Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 24/02/2018 19:13

Stilistja Mirela Nurēe risolli kėtė vit xhaketat e saj karakteristike, tė pėrditėsuara me trendet e momentit, e sėrish duke ruajtur tiparet qė i pėrfaqėsojnė.

Vihen re jakėt e mėdha, asimetrike e nė porporcion me pjesėn tjetėr tė veshjes; thurjet vibrante nė mėngė, xhepa e nė bluza grafike; belė tė theksuar dhe flokė tė mbledhur.

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York

Gruaja e Tonni'86 ėshtė klasike dhe e pakohė. Pikėrisht prej kėtij tipari, xhaketat dhe krijimet karakteristike tė Nurēes i kanė zgjedhur emra tė njohur tė artit si aktorja italiane Isabella Rossellini, fotografuar nga Fadil Berisha.

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York

Dhe Ermonela Jaho nė dy instanca. Kur mori medaljen e nderit nga Kryeministri Edi Rama nė 2014-n;

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York

E nė njė konferencė pėr shtyp nė Madrid pėr shfaqjen Traviata, nė prill tė 2015-s.

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York

Kjo nuk ėshtė hera e parė qė stilistja shfaq punimet e saj jashtė Shqipėrisė.

Mė parė ajo ka marrė pjesė nė sfilatėn shumė tė rėndėsishme tė Milano Fashion Week Couture.

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York

Mirela Nurēe prezanton koleksionin e ri couture nė New York

Pėr tė parė koleksionin e plotė, ose pėr tė rezervuar veshjen tuaj Perspekti ju fton tė vizitoni Tonni'86

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
dcR_+

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė