Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Paris Hilton harron tė fejuarin nė...

Sė fundmi, Paris Hilton ka qenė kryefjala e lajmeve nė mediat rozė edhe nė portale pas propozimit romantik dhe unazės sė mrekullueshme prej diamanti.

Paris Hilton harron tė fejuarin nė...
Paris Hilton harron tė fejuarin nė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/01/2018 18:54

Pak ditė mė parė lajmėruam se ajo ka punėsuar roje pėr tė mbrojtur kėtė unazė qė me plot gojė mund tė themi se ėshtė njė thesar pasi kushton 2 milionė dollarė.

Mesa duket biznesmenia e famshme e ka mendjen vetėm tek unaza e martesės tė cilėn e shfaqi me krenari edhe nė "Golden Globes", ndėrsa pak orė mė parė braktisi pa dashur tė fejuarin e saj.

Teksa po dilte nga aeroporti i Los Angeles turma e gazetarėve i ėshtė vėrsulur pėr ta pyetur rreth martesės kėshtu qė me shumė nxitim ajo ka hyrė nė makinėn e saj dhe ėshtė larguar duke harruar Chris-in qė po e ndiqte nga pas. E gjithė kjo ngjarje qesharake ėshtė xhiruar nga gazetarėt qė ndodheshin pėrreth ndėrsa tani po bėn xhiron e internetit.

Nuk kaluan shumė minuta dhe ajo ėshtė rikthyer pėr ta marrė tė dashurin e saj tė cilin e la nė mes tė rrugės.

Per me shume ndiqni videon ne linkun e meposhtem:

Paris Hilton harron tė fejuarin nė aeroport

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
V\5:

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.