Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tipi juaj gjendet nė pozicionin e gjumit!

A e dinit qė pozicioni juaj i gjumit tregon shumė pėr personalitetin tuaj?

Tipi juaj gjendet nė pozicionin e gjumit!
Tipi juaj gjendet nė pozicionin e gjumit!
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 29/11/2017 23:33

Mė poshtė ne po ju tregojmė nė mėnyrė tė pėrmbledhur disa prej pozicioneve tė gjumit. Ja ēfarė thonė ato pėr ju:

A

Nėse flini nė njė pozicion tė pėrmbysur me duart tuaja tė vendosura nėn jastėk, atėherė ju keni njė personalitet mikpritės. Kjo sjellje gjithashtu tregon se ju jeni shumė i mėshirshėm pėr gjėrat nė jetė.

B

Nėse ju doni tė pėrqafoni diēka teksa jeni duke fjetur, kjo do tė thotė qė jeni jashtėzakonisht tė hapur. Ky qėndrim tregon se ju jeni tė hapur pėr njerėzit dhe pėr mendimet e tyre. Kjo natyrė i bėn njerėzit t'ju besojnė me lehtėsi. Ju jeni gjithashtu mjaft tė ndjeshėm.

C

Nėse flini tė shtrirė drejt me krahėt pranė jush, kjo do tė thotė qė mendoni shumė pėr veten tuaj. Ky qėndrim tregon se ju keni tendencė tė keni standarde tė larta edhe pėr njerėzit e tjerė. Kjo gjithashtu do tė thotė qė ju jeni njė person i qetė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
O$]a#

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.