Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja mė e vendosur nė astrologji

Peshorja ėshtė tipi mė i vendosur i zodiakut.

Shenja mė e vendosur nė astrologji
Shenja mė e vendosur nė astrologji
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/11/2017 20:22

Nuk ka mendjemadhėsinė e Luanit, as nuk ndihet seksualisht mė i miri si shenja e Akrepit. I ka tė gjitha tė barazpeshuara, por tė mbush me respekt dhe vlerėsim.

Zakonisht ėshtė i arrirė profesionalisht, shumė i mirė nė ato qė bėn, ka pak shokė, por tė mirė dhe ėshtė i pėlqyer nga populli.

Si prind nuk ėshtė i ashpėr. Ėshtė i drejtė dhe kėrkues.

Tė tjerėt disa herė e kanė frikė, por nė fund e admirojnė. I afrohen me druajtje dhe duan tė krijojnė lidhje afatgjata me tė.

Ėshtė i pėrkushtuar nė familje, por pa lėnė pas dore karrierėn. Me njė Peshore do tė ndihesh se ke nė krah njė person cilėsor dhe tė sjellshėm edhe pse ka disa teka, tė cilat ai vetė nuk i kupton, ndėrsa tė tjerėt i pėrqafojnė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
)5Nhf

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė