Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Pyetjet mė qesharake qė janė bėrė nė Google

Nėse mendoni se njerėzit e pėrdorin Google vetėm pėr studime, gaboheni.

Pyetjet mė qesharake qė janė bėrė nė Google
Pyetjet mė qesharake qė janė bėrė nė Google
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/10/2017 18:42

Njerėzit parashtojnė edhe pyetje, duke pritur pėr njė pėrgjigjjė tė saktė nga Google.

Ja disa nga pyetjet mė qesharake qė janė bėrė nė Google.

Si mund tė fitoj lotarinė? kjo pyetje ėshtė shkruar nė Google rreth 500 herė brenda njė muaji.

E urrej punėn edhe pse nuk ėshtė pyetje, ėshtė nė vendin e tretė pėr nga kėkimet nė internet.

Pse s'po mė do macja? edhe pse ėshtė befasuese, kjo pyetje ėshtė bėrė shumė shpesh nė internet, megjithatė Google nuk ka pasur pėrgjigjje.

Pse u martova? pyetje shumė personale, qė ndoshta nė ndonjė moment nervoze njerėzit e kanė shkruar. Megjithatė, reth 40 mijė njerėz e kanė bėrė kėtė pyetje.

Si tė mos e vras veten? rreth 900 njerėz nė muaj e bėjnė kėtė pyetje. Askush dhe as Google s'ka pėrgjigjje.

Si tė bėsh lidhje jashtėmartesore? rreth 50 mijė njerėz kanė kėrkuar pėrmes Google-s qė tė kuptojnė se si mund tė fillojnė njė lidhje jashtėmartesore.

Megjithatė, Google nuk i di tė gjitha.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
/2dVR

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė