Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ana e fshehur e ēdo shenje horoskopi.

Ēdo njeri ka njė anė tė fshehur. Por ajo qė njė njeri fsheh brenda vetes dhe nuk e shfaq bazohet edhe nė shenjėn e horoskopit nėn tė cilėn ai ndodhet.

Ajo qė njė njeri fsheh brenda vetes dhe nuk e shfaq bazohet nė shenjėn e horoskopit nėn tė cilėn ai ndodhet.
Ajo qė njė njeri fsheh brenda vetes dhe nuk e shfaq bazohet nė shenjėn e horoskopit nėn tė cilėn ai ndodhet.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/06/2017 22:14
Dashi

Shumė i dashur.

Demi

Shumė i kujdesshėm

Binjakėt

Fal shumė

Gaforrja

Shumė i fortė

Luani

Shumė konfuz

Virgjėresha

Shumė vetėmohues.

Peshorja

Shumė egoist

Akrepi

Me zemėr shumė tė mirė

Shigjetari

Lėndohet shumė shpejt

Bricjapi

Shumė rrėmujaxhi

Ujori

Shumė emocional

Peshqit

Shumė dembelė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
/\h

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.