Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė shenjat e horoskopit qė nuk e vrasin mendjen pėr asgjė?

Nuk janė fare ambiciozė! Njihuni me 3 shenjat e horoskopit qė nuk e 'vrasin' mendjen fare

Cilat janė shenjat e horoskopit qė nuk e vrasin mendjen pėr asgjė?
Cilat janė shenjat e horoskopit qė nuk e vrasin mendjen pėr asgjė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 24/02/2018 18:11

Kėto shenja horoskopi jetojnė tė tashmen, ruajnė motivimin dhe nuk e venė ujin aspak "nė zjarr" pėr ēfarė do tė na surprizojė e ardhmja.

Peshorja

Ndonėse ėshtė shenjė bujare dhe e drejtpėrdrejtė, Peshorja bėn pjesė nė klasifikimin e shenjave mė pak ambicioze tė horoskopit tė cilat vendosin jetėn personale pėrpara karrierės dhe nuk luftojnė pėr t'u realizuar nė planin profesionale.

Ndonėse brenda saj fshihet njė shenjė me potencial tė jashtėzakonshėm, Peshorja nuk lufton pėr ta nxjerrė nė pah atė dhe kėnaqet jo rrallėherė edhe me mediokritetin.

I duhet njė e shkundur e mirė pasi vetėm nė kėtė rast mund tė ndėrgjegjėsohet pėr mundėsitė e humbura.

Shigjetari

Tė lindurit e Shigjetarit janė tė gjallė, tipa sportivė, entuziastė, tė sjellshėm, tė drejtė, tė sinqertė dhe tė arsyeshėm, mirėpo kur bėhet fjalė pėr tė qenėt ambiciozė... le tė themi qė nuk ėshtė arma e tyre mė e fortė.

Duan tė udhėtojnė, tė eksplorojnė dhe tė njohin gjėra tė reja. Janė origjinalė dhe punojnė mirė me njerėz tė ngjashėm me ta, mirėpo i tremben trampolinės tė sė ardhmes dhe nuk marrin kurrė guximin pėr tė kėrkuar mė tepėr nga vetja.

Peshqit

Tė fundit jo vetėm nė zinxhirin e zodiakut, por tė fundit edhe nė listėn e mė pak ambiciozėve.

Tė lindurit nėn shenjėn e Peshqit njihet pėr karakterin e butė dhe tė ndjeshėm qė i diferencon nga shenjat e tjera, mirėpo kur bėhet fjalė pėr tė ecur mė lart nė planin profesional ata stepen. Por, jo vetėm, Peshqit duket sikur gati-gati i tremben konkurrencės dhe zgjedhin tė kėnaqen me atė ēka u ofrojnė kushtet ku ndodhen.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
< ?((

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.