Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė duhet tė bėni nėse keni probleme me zbokthin?

Keni zbokth? Mos blini produkte tė shtrenjta, zgjidhjen e keni nė shtėpi

Ēfarė duhet tė bėni nėse keni probleme me zbokthin?
Ēfarė duhet tė bėni nėse keni probleme me zbokthin?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 11/02/2018 12:28

Nėse kėrkoni tė fuqizoni flokėt dhe tė eliminoni zbokthin mos blini produkte tė shtrenjta, zgjidhjen e keni nė shtėpi.

Soda e bukės ofron njė sėrė dobish pėr shėndetin tonė, ndonėse janė tė shumtė personat qė nuk i njohin dobitė e papara qė ka pėr flokėt tanė.

Ky produkt natyral, favorizon rritjen e flokėve, eliminon zbokthin dhe i bėn mė tė fortė.

Gjithashtu eliminon acidin nė flokė, njė nga pėrbėrėsit kryesorė pėr dobėsimin dhe kėputjen e tyre.

Por si tė pėrgatisni njė shampo me sodė?

Gjithė ēfarė ju duhet ėshtė njė gotė ujė, ku duhet tė hidhni tre lugė sodė buke. Shtoni edhe disa pika tek shampoja juaj e preferuar dhe pėrziejini mirė, por kujdes, qė tė mos bėni shkumė.

Me shampon e krijuar lani flokėt, mesatarisht tre herė nė javė, por gjatė larjes lėreni tė veprojė pėr 5 minuta.

Soda ėshtė njė produkt i shkėlqyer natyral dhe brenda pak ditėsh do tė shikoni, ndryshim tė paparė nė flokė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
2iW!0

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.