Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ju keni inteligjencė super tė lartė nėse arrini tė dalloni gruan e dytė

Artisti Gjerman, Jörg Dustervald ėshtė i specializuar nė kėtė gjė. Njė nga veprat e tij ėshtė bėrė tepėr e popullarizuar nė internet. Jorg ka postuar kėtė foto dhe u ka kėrkuar pėrdoruesve qė tė gjejnė gruan e fshehur.

Ju keni inteligjencė super tė lartė nėse arrini tė dalloni gruan e dytė
Ju keni inteligjencė super tė lartė nėse arrini tė dalloni gruan e dytė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/12/2017 22:04

Njė test pamor qė ėshtė bėrė viral. Rehatohuni dhe shiheni me vėmendje. Por kujdes! Koha ėshtė vetėm 5 sekonda.

Do ishit nė gjendje ta gjenit?

Nuk mundeni?

Ju ndihmojmė ne.

Pėr tė parė imazhin e fshehur, ėshtė e nevojshme tė shihni fotografinė nė distancė. Atėherė bėhet e qartė se pema e lakuar krijon njė fytyrė ovale, ura me formėn e harqeve formon njė sy, trupi i vajzės tregon njė hundė, fustani i saj buzėt. Kjo fotografi ėshtė vėrtetė origjinale, e pabesueshme!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
ER:AP

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė