Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Femrat fatale i pėrkasin kėtyre shenjave tė horoskopit

Janė tre shenja, tė cilat shfaqin njė zonjėllėk dhe njė seriozitet tė tillė, saqė meshkujt i duan pėr lidhje afatgjata, madje tė pėrjetshme. Nėse edhe ata janė nė atė pjesė tė jetės, zakonisht martohen. Nėse nuk janė, nė pėrgjithėsi ndahen fare.

Femrat fatale i pėrkasin kėtyre shenjave tė horoskopit
Femrat fatale i pėrkasin kėtyre shenjave tė horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 12/12/2017 16:41

Cilat janė pra kėto tre "tė rėndat" e zodiakut, tė cilat i bėjnė meshkujt t'i shohin si bashkėshorte?

Peshorja

Gruaja qė nuk mjaftohet me asgjė veē majave, si nė punė ashtu edhe nė lidhje.

E njeh veten dhe di se ēfarė meriton.

Stili saj i rangut tė lartė nuk i lė hapėsirė njė burri ta shohė si rastėsore.

Gruaja peshore ėshtė njė bashkėshorte dhe nėnė e mirė.

Nuk ėshtė tepėr mbrojtėse, por i mėson fėmijėve vlerat qė e shquajnė atė.

Burri i saj e vlerėson, e respekton dhe ajo ja kthen dyfish.

Gaforrja

Kjo femėr e ndjeshme dhe e brishtė, e cila bėn tė preket ēdo mashkull me zemėr tė madhe.

Pėr shkak se kjo vajzė bie nė dashuri dhe jep gjithēka, u frymėzon meshkujve ndjenjėn dhe zellin pėr t'u bėrė mė tė mirė dhe pėr ta vendosur dashurinė nė vendin e parė tė jetės sė tyre.

Ajo e pėrkėdhel shumė pėr partnerin e saj, kujdeset pėr tė, e merr atė me tė mira dhe kjo ėshtė mėnyra pėr ta bėrė atė ta dėshirojė gjithė jetėn pranė vetes.

Virgjėresha

Pika mė e fortė e Virgjėreshės, e cila vlen edhe pėr meshkujt ėshtė logjika. I bėn ballė gjithēkaje me qetėsi dhe nuk i ngrihen nervat pėr gjėra tė kota, diēka kjo, tė cilėn meshkujt e vlerėsojnė shumė, pasi pak a shumė, ashtu janė edhe ata vetė.

Me Virgjėreshėn ata diskutojnė pėr problemet e tyre, gjejnė njė aleate dhe njė shoqe jete, e cila do i kuptojė ata dhe do tė merret me problemet, ashtu siē duhet: me maturi dhe efikasitet.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
;g)3>

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.