Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ndryshimet mes djemve qė janė nė lidhje kalimtare dhe atyre qė e kanė shumė seriozisht

Meshkujt shpesh kanė frikė nga angazhimet, ndaj i shmangen lidhjeve serioze.

Ndryshimet mes djemve qė janė nė lidhje kalimtare dhe atyre qė e kanė shumė seriozisht
Ndryshimet mes djemve qė janė nė lidhje kalimtare dhe atyre qė e kanė shumė seriozisht
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 07/11/2017 18:50

Tė jesh nė njė marrėdhėnie me dikė, do tė thotė tė dalėsh me dikė pėr tė cilin tė dy ndjeni, por ka disa dallime mes meshkujve tė cilėt ju duan pėr lidhje kalimtare dhe atyre qė ju duan pėr diēka mė serioze, tė cilat pėr ju i sjell Perspekti.

Ja cilat janė ato:

Djali me tė cilin po dilni pėrkohėsisht do t'ju tregojė qė nuk ėshtė gati pėr ta ēuar lidhjen nė njė tjetėr nivel. Do kalojė kohė me ju, do bėni gjėra tė bukura, por gjithmonė do e pranojė qė nuk ėshtė gati pėr diēka serioze. Ndėrkohė qė ai me tė cilin do martoheni, menjėherė pasi takoheni bėhet "djali i duhur". Kjo kuptohet kur ēdo gjė ndryshon nė jetėn tuaj, saqė nuk e mendoni dot jetėn pa tė.

Djali me tė cilin jeni nė lidhje jo serioze nuk ju flet asnjėherė pėr tė ardhmėn nė krahėt e njėri-tjetrit. Nuk ėshtė aspak ambicioz dhe nuk ndihet i lumtur rreth sė ardhmes me ty. Ndėrsa djali me tė cilin do martoheni gjithmonė flet rreth tė ardhmes, planifikon gjithmonė gjėra tė bukura tė cilat do t'i bėjė me ty.

Djali me tė cilin jeni nė njė lidhje kalimtare do t'ju testojė dhe tė shohė se cilat "butona" ai mund tė shtypė. Ai dėshiron tė shohė se sa tė gatshėm jeni pėr tė dhėnė kur ai vetė nuk ju jep gjė, kėshtu qė duket se nuk do e keni gjatė. Ndėrsa me djalin me tė cilin do martoheni, ēdo gjė qė jepni do ju kthehet mbrapsht dhe nuk duket aspak sikur po pėrpiqeni vetėm ju.

Djali me tė cilin jeni nė lidhje kalimtare nuk dėshiron tė dėgjojė ėndrrat dhe planet e tua. Atij i intereson thjesht e tashmja dhe duan tė marrin gjithmonė maksimumin, nuk i intereson jeta juaj dhe as nuk do qė tė jetė pjesė e saj. Ndėrsa nė anėn tjetėr, djali me tė cilin do martoheni, ju mbėshtet dhe ju inkurajon pėr njė tė ardhme mė tė mirė dhe nė objektivat tė cilat doni tė arrini. E sheh jetėn tuaj si jetėn e tij.

Gjėja e vetme qė kėrkon djali me tė cilin jeni nė lidhje kalimtare ėshtė vetėm seksi. Ai nuk ėshtė i duruar dhe gjithmonė mendon t'ju pėrdorė ju pėr tė arritur kėnaqėsinė e tij. Ndėrsa djali me tė cilin do martoheni dėshiron ēdo gjė por me kompromisin tuaj.

Djali me tė cilin jeni nė lidhje kalimtare ka qėllime seksi pėr tė arritur kėnaqėsinė e tij ndėrsa djali me tė cilin do martoheni ka qėllime seksuale pėr t'ju kėnaqur juve para vetes sė tij.

Djali me tė cilin jeni nė lidhje kalimtare dėshiron t'ju takojė diku ku pihet, bėhet festė dhe pastaj tė flini bashkė ndėrsa djali me tė cilin do martoheni dėshiron t'ju takojė nė njė ambient me tė cilin qė tė dy ju keni njė lidhje, sidomos vendin ku jeni takuar pėr herė tė parė.

Djali me tė cilin jeni nė njė lidhje kalimtare ju lė tė paguani dhe as nuk e vret mendjen pėr kėtė. Ndėrsa djali me tė cilin do martoheni nuk ju lė asnjėherė tė paguani faturat dhe gjithmonė shkon i pari te kamarieri.

Djali me tė cilin jeni nė njė lidhje kalimtare nuk dėshiron tė flasė pėr ndjenjat dhe s'do t'ja dijė si ndiheni dhe nuk ju bėn tė ndiheni e sigurtė. Ndėrsa djalin me tė cilin do martoheni nuk ka frikė t'ju thotė i pari "Tė Dua", do e thotė pa u menduar dy herė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
fET2-

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė