Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Zgjidhni njė ēantė dhe zbuloni ēfarė thuhet pėr personalitetin tuaj

Ēdo femėr ka stilin e vet unik, sidomos kur bėhet fjalė pėr modėn. Kjo ėshtė qė i bėn tė ēuditshme dhe njėkohėsisht tė bukura.

Zgjidhni njė ēantė dhe zbuloni ēfarė thuhet pėr personalitetin tuaj
Zgjidhni njė ēantė dhe zbuloni ēfarė thuhet pėr personalitetin tuaj
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 24/10/2017 22:02

Ēanta ėshtė detaj mode qė posedon secila femėr. Nė vijim shfaqen disa nga personalitet tuaja nė bazė tė ēantės qė keni zgjedhur.

1

Ju jeni lloj i personit pėrgjegjės dhe rrallėherė se nervozoni dikė. Shefat mbėshteten nė ju, sepse jeni mirė tė organizuar dhe menaxhimi juaj me kohėn ėshtė nė vend. Njerėzit kanė vetėm fjalė miradije pėr ju dhe ju jeni mikja qė dikush mund tė mbėshtetet tek ju.

2

Ju jeni person i fortė dhe e pavarur. Jeni njė femėr qė gjithmonė jeni nė lėvizje dhe nuk ju intereson gjetja e njė partneri pėr punė dhe jetė. Meshkujt ju duan, por juve nuk ju intereson kjo. Martesa? Nuk e keni pėr ngut.

3

Ju jeni lidere e vėrtetė. Njerėzit ju shikojnė si person me karakter tmerrues dhe tė frikshėm. Por kjo ėshtė vetėm nga jashtė! Nga brenda jeni lidere e ekuilibruar, me personalitet tė fortė. Investoni shumė mund pėr tė arritur atė qė dėshironi dhe gjithmonė jeni nė hapėsirat e punės. Nuk brengoseni pėr njerėzit qė nuk ju duan derisa nuk ju pengojnė nė punė.

4

Jeni shumė elegante, e bukur dhe plot stil. Ju jeni personi qė nis tė gjitha trendėt e modės. Ju vishen, jo pėr ta impresionuar dikė, por pėr t'u theksuar. Duhet ta keni uebsajtin tuaj personal tė modės.

5

Modeste, por e shoqėrueshme. Jeni lloji i femrės qė nuk ka gjė mė rėndėsi pėr juve se rehatia. Veshja juaj, stili i flokut, grimi - tė gjitha janė tė buta dhe tė rehatshme. Njerėzit adhurojnė modestinė tuaj, por kurrė nuk mund tė bėhen si ju. Keni shumė miq. Mė me dėshirė rrini nė ballkonin tuaj sesa nė ndonjė restorant prestigjioz.

6

Mė e bukura nga tė gjitha. Femrat e pėrmendura mė lart nuk janė tė afta tė krahasohen me feminitetin tuaj. Gjithmonė dukeni bukur nė fustane shumė modern apo edhe nė kėmishėn mė tė thjeshtė dhe nė pantallona tė shkurtė. Jeni shumė e shoqėruar dhe kėnaqeni nė shoping gjatė kohės tuaj tė lirė. Tė tjerėt ju adhurojnė dhe jeni objekt i vlerėsimit, ju e dini se jeni femėr qė lart vlerėson vetėbesimin e vet.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
kNOG,

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė