Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Njė mėnyrė e thjeshtė pėr tė mėsuar fėmijėn tuaj tė mos ju ndėrpresė.

A ju ka ndodhur qė fėmija t'ju ndėrpresė ndėrkohė qė flisni, dhe ju tė jeni mėrzitur me tė, ndoshta edhe ti keni bėrtitur?

Njė mėnyrė e thjeshtė pėr tė mėsuar fėmijėn tuaj tė mos ju ndėrpresė
Njė mėnyrė e thjeshtė pėr tė mėsuar fėmijėn tuaj tė mos ju ndėrpresė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/08/2016 13:11

Ju tregojmė mėnyrėn mė tė thjeshtė pėr ta mėsuar fėmijen tuaj qė tė mos ju ndėrpresė dhe tė mėsojė t'ju presė derisa ju tė pėrfundoni fjalinė.

Nėse fėmija ju ndėrpret ndėrkohė qė flisni, duhet ti mėsoni atij njė sinjal qė duhet ta tregojė nėse dhe ai do tė thotė diēka pa ju ndėrprerė ju.

Pėr shembull: Thojini fėmijes suaj t'ju prekė tek kyēi i dorės, nėse edhe ai dėshiron tė thotė diēka gjatė kohės qė flisni, dhe tė presė. Kur tė mbaroni sė foluri dėgjojeni fėmijėn tuaj qetėsisht.

Pas disa kohėsh fėmija juaj do tė mesojė tė mos ndėrhyjė mė gjatė kohės qė flisni apo nė bisedė.

Mė e rėndėsishmja, ju nuk do tė pėrdorni mė frazat si: Mos mė ndėrprit! apo Prit tė mbaroj unė!

Njė prekje e lehtė nė kyē ėshtė gjithēka qė duhet.

Artikuj tė ngjashėm
Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
.[!MK

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė