Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė sekretet qė kanė femrat me zemrėn e thyer nga dashuria?

Nė dashuri ka edhe zhgėnjime, qė nuk i shmang dot.

Cilat janė sekretet qė kanė femrat me zemrėn e thyer nga dashuria?
Cilat janė sekretet qė kanė femrat me zemrėn e thyer nga dashuria?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/02/2018 21:28

Nė kėtė artikull, ekspertėt rendisin gjėrat qė i ndodhin femrave tė cilave i ėshtė thyer zemra nga dashuria.

1. Ajo nuk kėrkon mė partner

Fakti qė sapo kanė kaluar njė eksperiencė tė hidhur nė dashuri, i pengon ato tė kenė dėshirėn pėr tė gjetur partner tė ri. Optimizmi tek ato ėshtė shumė i ulėt.

2. Nuk beson mė

Ajo ndoshta nuk do t'ju besojė ju menjėherė. Mendojnė se shumica e njerėzve gėnjejnė. Personat e tjerė qė do vijnė nė jetėn e tyre do e kenė tė vėshtirė tė fitojnė besimin e tyre.

3. Nuk mendon se jashtė ka ende njerėz tė mirė

Zhgėnjimi i ka bėrė ato tė humbin ēdo shpresė pėr tė gjetur dikė tė mirė. Ato nuk mendojnė mė se diku jashtė, ėshtė dikush qė i pėrshtatet nė mėnyrėn mė tė mirė.

4. Nėse nuk dėshiron tė flasė pėr tė kaluarėn, respektojeni

Nėse shikoni se nuk dėshiron tė pėrmendė asgjė rreth marrėdhėnies sė kaluar, respektojeni vendimin e saj. Mos bėni qė tė rikujtojė gjėra jo tė mira, nė lidhje mė ato ēfarė ka kaluar me ish partnerin e saj.

5. Ndihet me moral tė ulėt

Zhgėnjimi ka lėnė pasoja jo tė kėndshme te ajo. Ju duhet t'ja shtoni vetbesimin dhe t'i jepni sa mė shumė suport. Pėrkrahja ėshtė ēelėsi kryesor nė kėtė rast.

6. Ka ende inat

Gjendja e saj pas thyerjes sė zemrės ėshtė e vėshtirė pėr tė ecur pėrpara.

Mirėkuptojeni dhe bėni qė inati i saj tė shuhet me kalimin e kohės.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
TL>6W

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.