Perspekti - Modifikohet BMW M6 GT3
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Modifikohet BMW M6 GT3

BMW Motorsport nė fotot mė tė fundit tė publikuara nė internet duken modifikimet e sjella nė modelin e paralajmėruara M6 GT3, i cili nė vitin 2016 do tė jetė zėvendėsues i modelit Z4 GT3.

BMW M6 GT3 e modifikuar
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 01/10/2015 13:29

Ky ėshtė njė model qė do tė vijė me motorin turbo V8 4.4 litrashme 585 kuajfuqi, me ndėrrues shpejtėsie sekuental, ndėrsa mendohet se ajo mund ttė peshojė mė pak se 1300 kg.

Pritet qė M6 GT3 tė ketė njė ēmim prej 379 mijė euro.

BMW M6 GT3 e modifikuar, anėsore

BMW M6 GT3 e modifikuar, pamje nga mbrapa.


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
d=Z2a

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė