Syze Dielli Origjinale Carrera, Tirane, 23290L
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Syze Dielli Origjinale Carrera
23,290L

Tel: +35544507878 , Email: kontakt@dyqantaxi.com

Detajet kryesore

Stoli & Aksesorė
Tirane
1022 shikime
24-08-2016 13:45

Përshkrimi

Syze dielli origjinale unisex

Marka: Carrera
Modeli: 123/S VZZCO
Gjeresia e lentes: 49 mm
Hapesira midis dy lenteve: 21 mm
Gjatesia e bishtave: 145 mm
Ngjyra e skeletit: Blu e erret me gold
Ngjyra e lentes: Kafe
Me mbrojtje te larte UV.
Stil i vecante dhe mjaft i pelqyer nga meshkujt dhe femrat.

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
#4@bc

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė