Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 310 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
Kompjuter Desktop
€20
HP 1706
Kompjutera & Zyra
Tirane
29-01-2016 13:59
Shitet kompjuter desktop HP 1706. Pajisja eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire, pa asnje gervishtje. Cmimi eshte i negociueshem.
Kompjuter (PC)
€300
FUJITSU
Pjese kompjuterike
Tirane
28-07-2016 12:14
Shitet Kompjuter (PC). Ne gjendje shum te mire, pak i perdorur. Parametrat : Ram : 3.00 GB Karta grafike : 1 GB Windows 8.1 pro, me lincence 4 HDD : 381.1/GB ( C , D , E , F )
Llampe Tavoline LED me Ore dhe Tregues Temperature
5,590L
Dyqan Taxi
Drita & Ndriēues
Tirane
19-08-2016 08:21
Llampe LED per tavoline e cila tregon Oren dhe Temperaturen ne ekran LCD Mundesi rregullimi te intensitetit te drites dhe ndricimit Fuqia 6W Ndricimi maksimal 230 lm (zgjidhje midis 72, 177, 230 lm) Ngjyrimi i drites: midis 2800K dhe 5500K (e bardhe e ngrohte ose e bradhe e...
Thares Lageshtie Ariston
26,900L
Go Tech Electronics
Pajisje elektronike
Komuna e Parisit., Tirane
14-02-2016 09:53
Shitet Thares Lageshtie Ariston prane Go Tech Electronics. Fuqia Tharese: (Lt/dite): 12.0 Kapaciteti depozites: (Lt): 2.7 Gaz: R134A Ushqyesi: (V-Hz): 50-230-1 Fuqia e konsumit (max): (W): 270 Konsum Vjetor: (kW/h): 135 Qarkullim Ajri: (M3/h): 125 Komprensor: Rrotu...
Fustan i Zi Glamour
28,890L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
19-08-2016 07:35
Fustan i Zi Glamour. Fustan shume Glamour per mbremje. Ngjyre i zi, c'ka i jep me shume elegance dhe madheshti. Masat e disponueshme: 38 dhe 40. Prerje fikse.
ACER ASPIRE 7720G
40,000L
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 16:04
Shitet ACER ASPIRE 7720G 19 INCH, shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire. I pershtatshem per DJ, arkitekt etj. HDD 250G, RAM 4 G, GRAFIKA 1750 (512 e dedikuar), cante + karikues. Cmimi i padiskutueshem.
Samsung Galaxy S6 Edge
€470
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 15:12
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge model SM-G925T. I ri, ne qese ( BRAND NEW ) me zero ore pune 32GB, Ngjyra GOLD, bashke me karikuesin origjinal, punon me cdo lloj karte, global unlocked, Cmimi eshte i diskutueshem.
Mobilje per butik
10,000L
Personale
Mobileri
Tirane
02-03-2017 15:12
Shiten mobilje per butik te kompletuar si manekina, syrtare, tavoline bashk me karriken, pasqyra dhe aksesore te tjere.
Set i Kompletuar HP
16,990L
Dyqan Taxi
Pjese kompjuterike
Tirane
24-07-2016 12:14
Shitet Set i kompletuar HP Desktop + Monitor + Tastier + Mouse + Fisha Desktop HP dc7700 Ekran HP 17" model L17006 Procesor Intel Core 2 Duo E6400 2.13GHz Memorja 80GB RAM 2GB Karta Grafike Intel HD Graphics e integruar Gjithashtu ne set perfshihet Tastier, Mouse dhe fisha...
iPhone 5S
€200
Shitet
Pajisje elektronike
Tirane
09-01-2016 15:02
Shitet iPhone 5S gold. Ne gjendje te shkelqyer. Vetem 3 muaj i perdorur. Cmimi i diskutueshem.
Celular Samsung Galaxy Alpha
€230
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
04-02-2016 12:29
Shitet nje celular Samsung Galaxy Alpha. Celulari eshte ne gjendje shume te mire dhe me shenja minimale perdorimi. Mund edhe te nderrohet me tablet +/- diferencen. Cmimi eshte i negociueshem. https://njoftime.io/56b33ff7ce558282070a2c9c/samsung-galaxy-alpha/
Program per mesimin e Anglishtes
€150
Mesim i Anglishtes
Programe kompjuterike
Tirane
31-01-2016 09:47
Shitet nje program per mesimin e Anglishtes ( 3 nivele me libra dhe CD ) + kompjuter me monitor. Program ideal per mesimin e anglishtes pa profesor. Cmimi i padiskutueshem.
Xhinse Gri Elastike
3,999L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
06-09-2016 17:40
TALLY WEiJL Xhinse Gri elastike me 5 Xhepa Marka: TALLY WEiJL Ngjyra: Gri e hapur Materiali: 98% pambuk dhe 2% elastan Masa: 34 / 36 / 38 / 40 / 42 Stil shume i pelqyer dhe ne mode. Xhinse me 5 xhepa dhe me shtrat te shkurter. Pjese e koleksionit Autumn-Winte...
Laptop Asus eeePC
€50
Personale
Pajisje elektronike
Tirane
24-08-2016 15:21
Laptop i markes Asus eeePC 1005HA Ekran 10.1 inch 1G ram 1.7 dual core 250 GB hard disk Shenim: Ekrani eshte i thyer, duhet zevendesuar. Laptopi punon shume mire dhe mund te lidhet me nje monitor te jashtem si ne foto.
Cante Shkolle me Spiderman
2,990L
Dyqan Taxi
Mjete shkollore
Tirane
19-08-2016 07:54
Cante Shkolle per Djem 2 ne 1 Spiderman Cante per djem shume e vecante. Mund te perdoret ne permasat e medha ose fale zinxhireve ndahet dhe perdoret si cante e vogel. Figura e Spiderman ne pjesen ballore eshte 3D. Produkt i vecante dhe praktik. Me dy xhepa rrjete anash per...
Bluze Casual per meshkuj
1,900L
Movida.al
Veshje burrash
Tirane
17-10-2016 15:59
Bluzė Casual pėr meshkuj, blu me cerka, me logo Materiali: 100% pambuk
Biciklete
€370
BMC
Automjete & Motorrė
Tirane
04-02-2016 11:36
Shitet nje biciklete BMC. Bicikleta eshte e sapo ardhur nga Zvicra. Ne gjendje te shkelqyer.
Produkte kozmetike me vaj Argani
€0
Heaven
Bukuria dhe shėndeti
Tirane
10-01-2016 09:17
Shiten produktet Heaven Professional Care me vaj Argani, vaj Ulliri dhe Aloe Vera. Produktet perdoren per floket, fytyren, duart, shtepine, thembrat dhe bebet
Samsung Galaxy S6 Edge
37,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
05-07-2017 15:00
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge 32GB ne gjendje perfekte. Cmimi eshte i diskutueshem. Kush eshte i interesuar mund te kontaktoje.
Samsung Galaxy S3
10,000L
Samsung
Pajisje elektronike
Tirane
26-01-2016 12:48
Shitet nje celular Samsung Galaxy S3. Celulari eshte ne gjendje shume te mire, dhe ka vetem nje gervishtje te vogel. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Reklamė