Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 310 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
Mishelator per Llac
12,000L
Personale
Elektroshtėpiake
Durres
02-03-2017 14:57
SHES MISHELATOR PROFESIONAL PER LLAC. ORIGJINAL SI NE FOTO. ME RREGULLIM SHPEJTESIE . MARKA SHUME CILSORE RURMEC .
iPhone 6S
€510
iPhone
Pajisje elektronike
Sarande
19-07-2016 15:16
Shitet iPhone 6S 64GB me ngjyre te zeze. Celulari eshte ne gjendje shume te mire. Ka vetem disa shenja te vogla anesore te perdorimit. Cmimi eshte i diskutueshem.
Biciklete Elektronike B'Twin
€550
Personale
Pajisje Elektronike
Shkoder
05-07-2017 14:56
Biēiklete B'Twin e sapo ardhur nga Italia. Biēikleta ėshtė nė gjendje shume tė mirė kryesisht e perdorur vetėm ne fundjavė. Cmimi i bicikletes eshte i pergjysmuar. Kush ėshtė i interesuar te kontaktoje ne numrin e telelefonit. Cmimi eshte i diskutueshem.
Parfum per femra, Today Tomorrow Always, 50 ml, Avon
4,400L
Movida.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
24-08-2016 15:44
Parfum Today Tomorrow Always Aromė e butė dhe delikate si pėrkujdesi pėr tė dashurin tuaj. Notat kryesore: pjeshkė, jasemin myshk i ėmbėl. Kategoria e luleve.
Lares fytyre
2,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
05-09-2016 17:29
Laresi i fytyres me perberes natyrale, aroma te kendeshme dhe veprim delikat. Pastron, ngushton poret, normalizon prodhimin e yndyres pa krijuar tharje ne lekure. Ekstraktet natyrale te lules Marigold, gjetheve te meshteknes, ndihmojne lekuren te rivendose balancen natyrale. ...
Ore per Femra
1,000L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
21-08-2016 13:34
Ore per femra, shume cilesore.
Varese Hamza
350L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
29-08-2016 18:39
Varese me doren e fatit Hamza
Cante Shpine
3,200L
ebuy.al
Valixhe & Ēanta
Shqiperi
29-08-2016 18:36
Cante Shpine
Make Up Akademie MATT
1,050L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:15
Make Up Akademie MATT Efekti mat pėrmirėson nė mėnyrė perfekte pamjen dhe lėkurėn e yndyrshme. Ajo siguron efekt mat dhe tė butė pėr njė kohė tė gjatė. E disponueshme nė 2 tone me ngjyra perfekte tė pėrshtatshme pėr lėkurėn tuaj: 2. Beige 3. Caramel
Decograf Glitter Toy Color
100L
ebuy.al
Mjete shkollore
Shqiperi
21-08-2016 15:03
Shishe te vogla 25 ml I perdorshem per cdo objekt duke efektin e xixave; Me majen e holle lejojne kontrollin e plote te nxjerrjes se bojes per te dhene forma te ndryshme ne menyre perfekte; Diametri i majes eshte 0.7 mm; Pervec se mund te pikturosh mund edhe te shkruash.
Ore per meshkuj
2,750L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
19-09-2016 18:01
Ore per meshkuj nga Vicino
Kompozim me lule
10,000L
ebuy.al
Dasma & Evente
Shqiperi
29-08-2016 16:36
Kompozim me lule, me trendafila te kuq.
Locion trupi, fytyre dhe flokesh
950L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
21-08-2016 13:29
Locioni ndriēon butėsisht lėkurėn dhe flokėt dhe ruan shkėlqimin e tyre natyral dhe fortėsinė e tyre. Ju do tė ndjeheni mrekullueshėm me lėkurėn tuaj: tė re, mė tėrheqėse dhe mė tė bukur. Trup- Hidhni locion nė pėllėmbė tė dorės dhe pėrhapeni butėsisht nė lėkurė tė thatė nė t...
Krem per lekuren e kembeve
1,800L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
05-09-2016 17:22
Krem per lekuren e kembeve. Me lavander, aloe vera, ekstrakte kamomili, vajra esenciale. Ushqen, zbut, mbron leluren e kembeve. Ideal per riparimin e lekures se demtuar gjate veres e plazhit. Ndjesi freskie. Te prodhuara ne menyre artizanale dhe pa kimikate.
Xhezve Elektrike
2,490L
Dyqan Taxi
Shtėpi & Kopėsht
Shqiperi
21-09-2016 16:33
Xhezve kafeje elektrike. Pregatisni kafen e preferuar ne vetem pak minuta. Ngjyra: E bardhe Fuqia: 650 W Kapaciteti: 400 ml Temperatura: 360 grade Celcius Me funksion automatik ndezje dhe fikje On/off Fiket autmatikisht kur kafeja zien. Shume praktike per tu mare me v...
Kanatjere e zeze
700L
ebuy.al
Veshje femrash
Shqiperi
29-08-2016 18:38
Kanatjere e zeze pambuku, me rripa ne pjesen mbrapa
Kufje Universale
490L
ebuy.al
Pajisje Elektronike
Shqiperi
03-09-2016 18:48
Kufje universale me mikrofon
Printer Brother All-in-One Inkjet
26,990L
Dyqan Taxi
Pajisje Elektronike
Shqiperi
21-09-2016 16:14
Printer All-In-One Multifunksional Printer, skaner, fotokopje dhe faks Teknologjia Injekt me ngjyra Printimi maksimal me permasa 11 x 17" Permban 4 bojra (1 e zeze, 3 ngjyra) (printeri perfshin toner starter, rreth 30% te bojes) Shpejtesia e printimit: - Bardhe e zi: 35ppm...
Pupa te sheshta per femra
2,000L
Movida.al
Kėpucė
Shqiperi
24-08-2016 15:35
Pupa tė sheshta pėr femra, tė bardha, rrobė Gomė me dizenjo bardhė e zi
Pellushe qen me cante
1,990L
Shopping TV
Nėna & Fėmijėt
Shqiperi
08-01-2017 12:58
Pellushe qen me cante 18cm
Reklamė