Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 310 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
Sedilje per femije
12,000L
Personale
Nėna & Fėmijėt
Tirane
18-09-2016 10:14
Shes nje sedilje per femije deri ne moshen 5 vjec Ne gjendje shume te mire.
Parfum Versace Pour Homme
1,390L
Movida.al
Shėndeti & Bukuria
Tirane
14-09-2016 17:23
Parfum pėr meshkuj, Versace Pour Homme, 100ml Kopje e mirė e origjinalit
Ore per Femra
1,490L
Movida.al
Stoli & Aksesorė
Tirane
14-09-2016 17:18
Orė pėr femra, me zinxhir ngjyrė silver, fushė me dizenjo gurėsh
Ore per meshkuj
3,200L
Movida.al
Stoli & Aksesorė
Tirane
14-09-2016 17:15
Orė pėr meshkuj, Curren, me rrip ngjyrė silver dhe fushė tė zezė me dizenjo ngjyrė bakri, kontur I zi Fushė pėr tregimin e datės Water Resistant Stainless Steel
Kepuce me platforme per femra
2,390L
Movida.al
Kėpucė
Tirane
14-09-2016 17:10
Kėpucė me platformė, vishnje me gomė tė bardhė dhe fileto tė zezė Lartėsia e takės: 5cm
Cante Shpine
1,600L
Movida.al
Valixhe & Ēanta
Tirane
14-09-2016 17:07
Ēantė shpine pėr femra, e zezė me dizenjo me kuadrata Dimensionet: 32x47cm
Tuta sportive per femra
1,790L
Movida.al
Veshje femrash
Tirane
14-09-2016 17:04
Tuta sportive pėr femra, gri me logo tė zeza Materiali: 95% pambuk, 5% elastan
Xhakete Lekure
6,599L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
13-09-2016 18:13
TALLY WEiJL Xhakete Lekure mod4 Xhakete lekure shume e bukur. Mbyllje me zinxhir te metalizuar dhe me xhepa ne zinxhir. Ngjyre e zeze me shkelqim. Materiali: lekure. Masat: 34 / 36 / 38 / 40 / 42 Pjese e koleksionit Autumn-Winter 2016 te firmes se njohur TALLY WEiJL.
Xhinse per meshkuj
2,990L
Dyqan Taxi
Veshje burrash
Tirane
13-09-2016 17:46
Xhinse per meshkuj Ngjyra: Blu e thelle Masa te disponueshme: 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36. Praktike dhe te lehte per tu kombinuar. Te pershtateshme per tu veshur ne perditeshmeri dhe ne mbremje. Nje nga modelet e xhinseve me te pelqyer nga meshkujt.
Set per Meshkuj GG Cant + Rrip + Portofol
4,190L
Dyqan Taxi
Stoli & Aksesorė
Tirane
13-09-2016 17:33
Set per Meshkuj GG Cant + Rrip + Portofol Seti permban canten, rripin, portofolin. Materiali i tyre teper cilesor. Rripi ka te gjithat masat e disponueshme. Rripi i cantes merr gjatesin qe ju deshironi. Portofoli ka nje hapsir per ID dhe kartat e kreditit.
Xhinse per meshkuj
4,490L
Dyqan Taxi
Veshje burrash
Tirane
13-09-2016 17:15
Xhinse per meshkuj Ngjyra: Blu e hapur Ne mode dhe shume te pelqyer nga meshkujt. Masa te disponueshme: 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36. Praktike dhe te lehte per tu kombinuar.
16 KOMPJUTERA+PC SERVERIT
300,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 15:59
SHITEN 16 KOMPJUTERA + PC SERVERIT, 3 PRINTERA NJERI I MADH ME 80 KOPJE/MINUT DHE DY TE VEGJEL SI DHE KARRIGE DHE TAVOLINA TE NJE QENDRE INTERNET. FRIGORIFER I VOGEL FRESKUES, PER PIJE, NE GJENDJE TE MIRE PUNE
HP compaq 6005 pro microt
€110
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 15:51
Shitet HP compaq 6005 pro microt 8 cope, HP PC, PRO DUALCORE AMD ATHLON 11 X2 220 4 096 MBYTE 250.00BYTE, Cmimi eshte i diskutueshem.
Tastiere A4Tech
€15
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 15:33
Shitet tastiere A4Tech USB marka A4Tech, gaming Keybord x7. Rezistente ndaj cdo depertimi te lengshem, ideale per cdo lloj perdorime si dhe per lojra. Eshte e kualifikuar profesionalisht. Cmimi eshte i diskutueshem.
Samsung Galaxy S6 Edge
€470
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 15:12
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge model SM-G925T. I ri, ne qese ( BRAND NEW ) me zero ore pune 32GB, Ngjyra GOLD, bashke me karikuesin origjinal, punon me cdo lloj karte, global unlocked, Cmimi eshte i diskutueshem.
iPhone 6
€390
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 14:52
Shitet iPhone 6 GOLD ne gjendje perfekte, Pothuaj si i ri. Pa asnje shenje perdorimi, I perdorur vetem pak dite, Cmimi eshte i diskutueshem.
Samsung Galaxy S6 Edge
€470
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 14:31
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge model SM-G925T. Pajisja eshte e re, ne qese, e pa prekur per asnje lloj perdorimi, Ngjyra GOLD, 32GB, Cmimi eshte i diskutueshem.
Aparat fotografik NIKON D 90
€550
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 14:28
Shitet Aparat fotografik NIKON D 90. Ne kuti, shume pak i perdorur per evente familjare. Me grip batery, karrikues. Cmimi eshte i padiskutueshem.
MIXER AUDIO
14,500L
Global Electronics
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 12:56
- The mixers that make up the AME series are characterized by their compact size, robustness and operating possibilities. - Are distinguished by the number of mono input channels (2 in the model AME 202 USB) or (4 in the model AME 402 USB). - All other features are identi...
iPhone 5
30,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-09-2016 12:34
IPhone 5 16 GB. I perdorur ngjyre i bardhe. Me te gjitha aksesoret. Ka disa gervishtje te vogla ne cepat e celularit.
Reklamė