Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 310 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
LAPTOP ASPIRE ONE ATOM N2600
39,990L
ebuy.al
Pajisje Elektronike
Shqiperi
19-09-2016 18:41
Sistemi: Windows 7 32-bit Procesor: Intel Atom 1.6 GHz RAM: 2 GB DDR3 HDD: 320 GB Display: 10.1" HD LED Graphics: Intel 762 Mb Camera: 2 Mp Lidhjet: Wireless,Lan,HDMI,VGA
Kase transparente
200L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
19-09-2016 18:38
Kase gome transparente per smartphone
Gota me emoji
1,500L
ebuy.al
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
19-09-2016 18:36
Gota me emoji
TOSTER ARIETE
2,390L
ebuy.al
Elektroshtėpiake
Shqiperi
19-09-2016 18:33
Toster dhe grile, fuqia 750 w, pjastra qe nuk ngjisin, pozicion vertikal, 2 llampa spiune, pastrohet lehtesisht.
Hekur Bomann
2,190L
ebuy.al
Elektroshtėpiake
Shqiperi
19-09-2016 18:28
Hekur me avull, avull vertikal Pllake celiku Fuqia 1700 W Kontroll I vazhdueshem I temp dhe avullit Funksion vetepastrimi Fuqia 1700 w Kabell qe rrotullohet 360 grade
Ekspres ES 184 CB
15,300L
ebuy.al
Elektroshtėpiake
Shqiperi
19-09-2016 18:25
Ekspres per kafe dhe kapucino Luge celiku 2 llampa pilote Rezervuari ujit 1.5 l Fuqia 1050 W Pipez per krijim avulli Sasi avulli e kontrollueshme Funksion per ngrohjen e filxhaneve Mates I nivelit te ujit Rrjete per te pikuar kafja
Scrub me kripe per trupin
1,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:22
Scrub me kripe per trupin, ne trajten e kremit, me aroma unike Romantic Love dhe Spring Fever. I dizenjuar per te gjitha tipet e lekures. Heq qelizat e vdekura, stimulon rigjenerimin e lekures, rrit elasticitetin e saj. Vaji i farave te rrushit ushqen, zbut dhe i jep lekures nje ...
Lares fytyre me Aloe Vera
2,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:18
Lares delikat per fytyre te thate, me aloe vera. Pastron lekuren pa e thare ate, me kompleks vitaminash. Rivendos balancen natyrale te lekures, ndryshim pozitiv ne pamjen e lekures pas nje jave perdorim. Te prodhuara ne menyre artizanale dhe pa kimikate.
Make Up Akademie MATT
1,050L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:15
Make Up Akademie MATT Efekti mat pėrmirėson nė mėnyrė perfekte pamjen dhe lėkurėn e yndyrshme. Ajo siguron efekt mat dhe tė butė pėr njė kohė tė gjatė. E disponueshme nė 2 tone me ngjyra perfekte tė pėrshtatshme pėr lėkurėn tuaj: 2. Beige 3. Caramel
Ore per meshkuj
2,750L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
19-09-2016 18:01
Ore per meshkuj nga Vicino
VARESE CELESASH MEDALION
450L
ebuy.al
Stoli & Aksesorė
Shqiperi
19-09-2016 17:54
VARESE CELESASH MEDALION
Laptop Profesional Toshiba
€119
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 17:31
Oferte per studente: Shes Laptop Profesional Toshiba sat pro. rdToshiba satellite pro2GB RAM 160 HDD 13.3 inch Webcam integruar etj.
Laptop HP Pavilion DV5
€180
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 17:25
HP Pavilion Dv5 15.4" Intel Core 2 Duo Processor P7450 4 GB RAM DDR2 128 GB SSD Toshiba DVD RW (R DL) / DVD-RAM Integrated Webcam Stereo speakers , microphone HDMI Memory Card Reader 5 in 1 Battery 6-cell Windows 10
iPhone 6
€550
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 16:47
Shitet iPhone 6 I zi, 16 GB Unlocked. I saposjelle nga Amerika, ne kuti i pahapur me te gjitha aksesoret origjinale.
Samsung Galaxy S4 mini
25,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 15:33
Shitet Samsung Galaxy S4 mini Vetem 4 muaj i perdorur Ne gjendje perfekte.
4 PC per salle interneti
€240
Personale
Kompjutera & Zyra
Tirane
18-09-2016 15:29
Intel c2duo, 2Gb Ram, 250Gb HDisk, Karte Grafike Nvidia 8600GT, 4 ekrane 19inch widescreen, mouse+tastiere+kabllo, Shiten se bashku ose edhe tek.
iPhone 4
€85
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 15:06
TELEFON I BLERE NE USA. NE GJENDJE SHUME TE MIRE. PJESET ORIGJINALE I PA HAPUR. EKRAN DHE KAPAKET ORIGJINAL. PA ASNE GERVISHTJE ,I ZI, 16 GB. I PERDORUR VETEM NGA NJE PERSON
PS3 FAT 80GB
6,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
18-09-2016 15:02
Shitet Playstation 3 fat me 80GB Pak i perdorur Ka kabull HDMI
Samsung ATIV Book 8
€600
Personale
Kompjutera & Zyra
Tirane
18-09-2016 12:16
Laptopi eshte i perdorur por ne gjendje te mire. Me poshte parametrat, per cdo pyetje mund te me kontaktoni. Processor: Intel Core i7-3635QM 2.4 GHz (Intel Core i7) RAM: 8GB HDD: 1TB Graphics: AMD Radeon HD 8870M Display: 15.6 inch 16:9, 1920x1080 pixel, glossy: no
Ore Rolex
€500
Personale
Stoli & Aksesorė
Tirane
18-09-2016 10:18
Shitet ore dore Rolex, Klonim i origjinalit. Ora eshte cilesi AAA+++, Automatike, Multifunksionale, Kronograf. Zinxhir inox me larje floriri. Mundesi nderrimi sipas marrveshjes.
Reklamė