Valixhe me Bojera, Tirane, 2490L
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Valixhe me Bojera
2,490L

Tel: +35544507878 , Email: kontakt@dyqantaxi.com

Detajet kryesore

Mjete shkollore
Tirane
910 shikime
24-08-2016 13:17

Përshkrimi

Valixhe me Lojra per Jashte Primo Giocofuori

Seti i duhur per te luajtur gjate pushimeve, kohes se lire apo festave te ditelindjes.Tė pėrshtatshme pėr fėmijėt parashkollorė dhe nxėnėsit sepse zhvillojnė aftėsitė krijuese tė fėmijėve, nuk pėrmbajnė elementė kimikė tė dėmshėm.

Valixhe me kapak permban:
- 1 Manual me ilustrime per ide lojrash
- 8 gogla prej druri natyral
- 6 disqe te vegjel prej druri natyral
- 2 zara
- 1 llastik per kercim
- 15 shkumsa Jumbo
- 7 bojera akrilike nga 4ml
- 1 mbulese plastike (mushama)
- 2 penela
- 1 laps HB=2
Mund te luajn 2 deri ne 8 veta njekohesisht
Per moshe +3 vjec

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
FN7AF

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė