Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 58 bizneset e Lokaleve dhe Klubeve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
58 biznese u gjetėn.
Coco Bingo Beach
Coco Bingo Beach.
Lokale & Klube
Jonufer Vlore
Crazy Calvin
A popular club where live music dominates, this one specialising in the unusual and massively popular Balkan genre of Turbo-folk, a unique mixture of folk music, modern pop and traditional Balkan musi... mė shumė
Lokale & Klube
Tirane
Ēoko Bistra & Bar
Ēoko Bar was first opened in 2011, in a small corner in the very center of Tirana. Now we have evolved in a new space with a new concept that includes also a modern cuisine. Our vision is to offer to ... mė shumė
Lokale & Klube
Ish Blloku Tirane
DON MARE
Restorant & Beach Bar DON MARE ne bregdetin e mrekullueshem te Dhermiut :) JU MIREPRESIM
Lokale & Klube
Dhėrmi Vlorė
Dream City
Dream City.
Lokale & Klube
Pranė Casa Italia Tiranė
Duff Sports Bar
The only American Sports Bar in the city. Through good beer, a warm environment and nice American music Duff is all you can wish for and more in a bar. If you are up for a nice conversation with good... mė shumė
Lokale & Klube
Tirane
E Per7shme
Librari- Bar- Restorant E Per7shme
Hotele & Restorante, Lokale & Klube
Tiranė
Eurolive Lushnje
Aty ku futbolli dhe komoditeti gėrshetohen mė sė miri...
Lokale & Klube
Bulevardi Kongresi i Lushnjes Lushnje
Falcone
Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. Ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra... mė shumė
Lokale & Klube
Tirane
Folie Terrace
Housed inside an extravagant three-storey space with plenty of glass balconies for showing everything off on, Folie has the reputation of being one of Tirana's best clubs. Complete with a fantastic ou... mė shumė
Lokale & Klube
Tirane
Funfood sh.p.k.
Kompania FunFood sh.p.k. operon ne Sektorin e Ushqimit/Sherbimit.
Hotele & Restorante, Lokale & Klube
Tirane
Gizzi Grill
Gizzi Grill eshte nje nga vendet me te mira ne prishtine ku mund te gjeni dhe zgjidhni ushqimet tuaja te preferuara, dhe mund te hani si ne shtepine tuaj.
Lokale & Klube
Prishtine
Green Bar
Green Bar eshte nje nga baret me te mira ne qytetin e Durresit.
Lokale & Klube
Durres
Havana Beach Club
2001. Havana was born. The opening season started with the Aeronautical Party, that gathered all the elite crowd of the capital city. Also this same year Havana hosted the huge event of Miss Albania. ... mė shumė
Lokale & Klube
Dhėrmi Vlorė
Kleo Cafe & Bar
Kleo eshte bari ku ju gjeni qetesine pas nje dite te lodhshme apo per nje takim te kendshem mes shokeve.
Hotele & Restorante, Lokale & Klube
Tirane
Kompleksi Havanna
Kompleksi Havanna
Lokale & Klube
Elbasan
Kompleksi Taiwan
Kompleksi Taiwan ėshtė njė nga komplekset argetuese mė nė zė tė Tiranės. Me njė sipėrfaqe shėrbimesh prej 10000 metra katrorė dhe i vendosur nė qendėr tė qytetit, ai pėrfshinė restorante luksoze, bare... mė shumė
Hotele & Restorante, Lokale & Klube
Tirane
Lizard Club
Opened in 2006 and still massively popular with the predominately young local crowd who regular go here, this is a humble albeit sizeable shed of a place specialising in live music of several genres, ... mė shumė
Lokale & Klube
Tirane
Lollipop Club
With space for up to 500 party animals, the extremely well established and equally popular Lolipop is an achingly cool club for cocktails, gossip and the latest in house and dance music. Hosting such ... mė shumė
Lokale & Klube
Tirane
Mango Beach
Mango Beach eshte nje nga klubet me te mira ne zonen e Sarandes. Ky klub ka te ftuar te famshem qe ofrojne argetim maksimal per te gjithe ata qe e frekuentojne kete klub.
Lokale & Klube
Sarande
Reklamė